Salih Uçan'ın takımı devre arasını askeri kampta geçiriyor

08.01.2018 - 08:54 | Son Güncellenme: 08.01.2018 - 08:54

Salih Uçan'ın takımı devre arasını askeri kampta geçiriyor

Salih Uçan sezon başında İsviçre'nin Sion takımına kiralık olarak transfer olmuştu. Salih Uçan'ın formasını giydiği takım askeri kampa alındı. Sion Başkanı Constantin 2017 yılını son sırada bitirmeleri halinde tüm futbolcuları askeri kampa alacağını söylemişti ve dediğini yaptı.

Son sırada kalan takımı askeri kampa yolladı

Sion’un medyatik Başkanı Constantin hatırlanacağı üzere geçtiğimiz aylarda bir basın mensubunu tartaklayarak gündeme gelmişti. Constantin aynı dönemlerde takımın eğer ligin ilk yarısını puan tablosunda son sırada bitirmeleri halinde takımı askeri kampa alacağını söylemişti ve sözünü tuttu.

Sion başkanı Constantin

Futbolcular geceyi açık havada geçiriyor

İsviçre Ligi takımlarından Salih Uçan’ın da formasını giydiği Sion kulübü devre arasını askeri kamp yaparak geçiriyor. Burada tam anlamıyla askeri kurallar uygulanıyor. Geceyi açık havada geçiren futbolcular için kurulan en önemli kurallardan birisi de, bir kişinin dahi geç gelmesi durumunda tüm takımın ceza alacak olması.

İşte Kamp şartları…

Aileniz ve arkadaşlarınızla telefon görüşmeleri kısıtlandı.

Geceyi açık havada geçireceksiniz.

Bir kişi 1 dakika bile geç kalsa tüm takım ceza alacak.

Salih Uçan Sion’da bu sezon ne yaptı?

Fenerbahçe’nin sezon başında Sion’a kiraladığı Salih Uçan bu sezon 12 resmi maçta oynadı. Salih Uçan bu maçlarda 2 gol attı ve 4 asist yaptı. (Skor / Sözcü)

Senin için hazırladığımız haberler