Samandıra'da Bulut tempoyu yükseltti

Son dakika haberleri... Fenerbahçe'de Erol Bulut'un gelmesiyle antrenmanlar hız kesmiyor. Bulut oyunculara özellikle tempolu koşu çalıştırması dikkat çekiyor. Erol Bulut'un Fenerbahçe idmanından detaylar...
13 Ağustos 2020 13:11- Son Güncelleme - 13 Ağustos 2020 13:12
Google news abonelik

AJANSSPOR - HABER

8 Ağustos'ta yeni sezon hazırlıklarına başlayan Fenerbahçe’de teknik direktör Erol Bulut çalışma temposunu yükseltti. Sarı-lacivertli futbolcular bu sabahki antrenmanda tempolu koşu çalışması gerçekleştirdi.

Oyuncular bireysel olarak da 6 km koşu seviyesine ulaştılar. Fenerbahçeli futbolcular 65 dakika süren idman esnasında saatte ortalama 20 km üstü hızla tempolarını sürdürürlerken, sprint çalışmasında hız 25 km barajını da aştı.

Sıcak havada yüksek tempoda gerçekleştirilen idmanda gösterilen özveri sonrasında teknik direktör Erol Bulut oyunculardan birbirlerini alkışlamalarını istedi.

45 yaşındaki çalıştırıcı ayrıca akşam antrenmanını iptal ederek oyuncularına dinlenme zamanı verdi. Ülkelerinden yeni dönerek takıma katılan Zajc ve Novak ise akşam bireysel çalışma yapacaklar. Sarı-lacivertliler hazırlıklarını yarın akşam yapacakları antrenman ile sürdürecek.