Samandıra’da yeni dönem

Fenerbahçe son dakika haberleri... TFF Süper Lig ekibi Fenerbahçe'de teknik direktör Erol Bulut'un göreve gelmesinin ardından Samandıra'da olumlu bir hava hakim oldu. İşte detaylar...
9 Ağustos 2020 16:18- Son Güncelleme - 9 Ağustos 2020 16:23
Google news abonelik

Barış ŞEHİRLİOĞLU-DETAY HABER

Yeni sezon hazırlıklarına dün başlayan Fenerbahçe’de teknik direktör Erol Bulut ve yeni transferler ile birlikte Samandıra’da olumlu hava hakimdi.

Erol Bulut’un oyuncuları ile kurduğu yakın iletişim dikkat çekerken sarı lacivertli futbolcuları bu durum memnun etti. Son 2 sezonda şampiyonluk yarışından uzak kalan Fenerbahçe yeni transferleri ile 6 yıllık şampiyonluk hasretine son vermek için 11 Eylül’de başlayacak Süper lige hazırlanıyor.

Harcama limiti engeline takılmasına rağmen Fenerbahçe Başkanı Ali Koç önce yeni teknik direktör Erol Bulut sonra da Mert Hakan Yandaş, Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Filip Novak’ı duyurdu. Harcama limitlerinden dolayı zor günler geçiren Başkan Koç bir günde dört transfer açıklayarak camiaya moral verdi.

Süper ligin seyircisiz oynanacak olmasından dolayı kombinelerin satışına şu an izin verilmiyor. Kulüpten alınan bilgilere göre Taraftarlar kombine yerine sembolik ürünler çıkarılmasını talep etti. Bu konu sarı lacivertli kulüp tarafından değerlendirmeye alındı.

Yeni sezon formaları ve “Sevgi Limit Tanımaz” tişörtlerine de taraftarın yoğun ilgisinin olduğu öğrenildi.