Samet Aybaba: "Eksiklerimizi biliyoruz"

22 Ekim 2017 16:10- Son Güncelleme - 22 Ekim 2017 16:10
Google news abonelik
Samet Aybaba: "Eksiklerimizi biliyoruz"

AJANSSPOR- Sivasspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, iç sahada alınan Bursaspor beraberliğinin ardından beIN Sports'a açıklamalarda bulundu. 

İlk yarıda daha iyi oynadıklarını belirten Aybaba, "İlk yarı daha iyi oynadık. Böyle maçlar girdiğiniz pozisyonu atacaksınız. Futbol bu, iyi oyun da bazen işe yaramıyor. Çok yeni bir takımız. Süper Lig'den oyuncumuz neredeyse yok. Deneyimsiz bir takımız ve eksiklerimizi biliyoruz. Oyuncuların birlikte hareket etmesi gerekiyor. Bursaspor'u da kutluyorum. İnşallah daha sonra iyi maçlar oynarız" ifadelerini kullandı. 

Basın toplantısı

Aybaba, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında ise, maçta ilk 10 dakikadan sonra iyi oynadıklarını belirtti. 

Gol pozisyonları bulduklarını ifade eden Aybaba, şöyle konuştu:
"Böyle maçlar dengeli maçlar. Rakip de iyi bir takım. Yakaladığınız pozisyonları gole çevirmeniz lazım. Çevirseydik avantaj yakalayabilirdik, olmadı. İkinci yarı tamamen denk mücadeleyle geçti. Biz de kazanabilirdik, rakibin de kaçırdığı pozisyonlar var. Oyuncularımın mücadelesinden, iştahından çok memunum."

Aybaba, taraftarların ilgisinin her geçen maç arttığını, daha fazla seyirciyi tribüne çekmek için gelecek haftalarda daha iyi, kaliteli ve skora yönelik oynamaları gerektiğini ifade etti.