Şampiyonlar Bodrum’da kulaç atacak

25.10.2019 - 20:35 | Son Güncellenme: 25.10.2019 - 20:35

Şampiyonlar Bodrum’da kulaç atacak. Mavi ve yeşilin buluşma noktası Hapimag Sea Garden Resort Bodrum, 26-29 Ekim tarihleri arasında üçüncü defa Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak

Akdeniz’e kıyısı olan ülkeler arasında en kapsamlı yüzme yarışması olarak dikkat çeken Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyona’sı, 26-29 Ekim tarihlerinde Bodrum’un “Sarı Yaz” da denilen en güzel zamanında gerçekleşecek. Hapimag Sea Garden Resort Bodrum’un bu yıl üçüncü kez ev sahipliği yapacağı şampiyonada Cumhuriyet Bayramı da coşkuyla kutlanacak.

Dört gün boyunca devam edecek olan etkinlikte katılım kontenjanları bulunan farklı disiplinlerde sekiz şampiyona yer alacak. Şampiyonanın en önemli ayağını ise 10 kilometrelik mesafesi ile Hapimag Maratonu oluşturuyor. 2 bin 200’ün üzerinde bireysel veya kombine kayıt oluşturulan şampiyonada; yaklaşık 15 farklı ülkeden sporcu mücadele edecek.

Bu yılki onur konuğunun, Dünya Açık Yüzme branşının efsane ismi Petar Stoychev olduğu Aquamasters Yüzme Şampiyonası’na farklı kategorilerde altı dünya şampiyonu sporcu da katılacak. Birbirinden renkli ve heyecanlı yarışlarda sporseverlere unutulmaz anlar yaşayacak.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler