• Diğerleri

'Şampiyonluk gelmiyorsa da kaosa girmemeliyiz'

Son dakika Trabzonspor haberleri... Bordo - mavililerde 46’nci Divan Olağan Genel Kurulu düzenlendi. Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen, açıklamalarda bulundu. İşte detaylar...
26 Haziran 2020 16:11- Son Güncelleme - 26 Haziran 2020 16:16
Google news abonelik

Trabzonspor 46’nci Divan Olağan Genel Kurulu Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde, korona virüs tedbirleri kapsamında üyelere ve basına kapalı olarak gerçekleştirildi. Bordo - mavililerin Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen açıklamalarda bulundu.

''Şampiyonluk gelmiyorsa da kaosa girmemeliyiz''

2019 itibariyle faaliyet raporunun okunmasının ardından söz alan Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen, korona virüs nedeniyle hassas bir dönemden geçtiklerini ve ilk kez İnternet üzerinden yayın yaptıklarını belirterek, "Trabzonspor zor günler geçiriyor ama ilk defa böyle günler geçirmiyor. Trabzonspor 1995-96, 2010-11 her şampiyonluğa oynadığı dönemde bir takım ayak oyunları hakem oyunlarıyla karşı karşıya kalmıştır. Ama hep bizi başarısız kılmak isteyenlerin arzu ettiği sonuçla sonuçlanmıştır. 1995-96 ile 2010-11 bakıyoruz şampiyon olamamışız ama kaosa girmişiz. Bu defa hep şampiyon olmak için elimizden geleni yapmalıyız ama adil bir yarışın sonucunda da şampiyonluk gelmiyorsa da kaosa girmemeliyiz'' dedi.

Sürmen, sözlerini şu ifadelerle noktaladı:

''Bunun ön tedbirlerini taraftarlar olarak, eski başkanlar ve yöneticiler olarak mutlaka hazırlamalıyız. Biz bu noktalara nasıl geldik bunu hep düşünmeliyiz. Hem şampiyonluğa oynayan bir takım, hemde Ziraat Türkiye Kupasında final oynayacak bir takımımız var. Önce bunun nasıl bu noktalara geldiğini değerlendirmeliyiz" 

Yok böyle bir gol! Orta sahadan attı...