Samsunspor Başkanı koronavirüsü yendi! İlk sözleri...

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ın koronavirüs test sonucu belli oldu. Yıldırım, Covid-19 ile olan mücadeleyi kazandı ve testi negatife döndü. Karadeniz ekibinin başkanı, hastalık sürecine ilişkin açıklama yaptı.
17 Aralık 2020 14:34- Son Güncelleme - 17 Aralık 2020 14:34
Google news abonelik

TFF 1. Lig ekiplerinden Yılport Samsunspor'un kulüp başkanı Yüksel Yıldırım'ın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin negatife döndüğü bildirdi. Yıldırım, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, yarın bir aydır tedavi olduğu hastaneden taburcu olacağını duyurdu. Ayrıntılar haberimizde...

Yüksel Yıldırım: "Tedavi ve bakımlarım devam edecek"

Kalan tedavisinin evde süreceğini aktaran Yıldırım, "Sevgili dostlar ve arkadaşlar, dün PCR sonucum negatif ve antikor testim pozitif çıktı. Yarın akşamüstü bir aydır kaldığım hastaneden taburcu olacağım. Ama evde akciğer tedavisi ve bakımlarım 45-60 gün devam edecek. Karantinada olacağım. Çok mutluyum. Sizleri seviyorum." ifadelerini kullandı.

Samsunspor'un 2 numaralı ismi vefat etmişti

Hatırlanacağı üzere geride bıraktığımız günlerde Samsunspor İkinci Başkanı Mustafa Kemal Erkanat koronavirüsle olan mücadelesini kaybetmiş ve vefat etmişti. Yüksel Yıldırım, Bursaspor karşısında aldıkları yenilgi sonrasında futbolcuları çok sert şekilde eleştirmişti.

SAMSUNSPOR BAŞKANI YÜKSEL YILDIRIM'IN FUTBOLCULARLA İLGİLİ SERT SÖZLERİ İÇİN TIKLAYIN...