Samsunspor’da Başkan Yüksel Yıldırım ile Hüseyin Eroğlu'ndan Transfer Çalışması

Orhan Gülek
18.05.2023 - 16:37 | Son Güncellenme: 18.05.2023 - 16:42

Süper Lig'e çıkan Samsunspor’da Başkan Yüksel Yıldırım ile Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, yarın bir araya gelerek kadro planlamasını masaya yatıracak.

Samsunspor’da Başkan Yüksel Yıldırım ile Hüseyin Eroğlu'ndan Transfer Çalışması

Koray GEÇGEL - AJANSSPOR

11 yıl sonra Süper Lig bileti alan Samsunspor, güçlü bir kadro oluşturmak için kolları sıvadı. Hüseyin Eroğlu’nun onayıyla scout ekibi tarafından geniş bir transfer listesi hazırlanırken, çalışmaların startı yarın verilecek.

Gidecek ve kalacak oyuncular belirlenecek

Serdar Dursun, Jean-Philippe Krasso, Matias Vargas, Mert Hakan Yandaş gibi isimlerin yer aldığı bilinen liste için Başkan Yüksel Yıldırım ve Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, yarın bir araya gelecek. Yapılacak transferlerin yanı sıra yolların ayrılacağı futbolcuların da masaya yatırılacağı toplantıda alınacak kararların ardından çalışmalar somut olarak başlayacak.

Rapor sunacak

Kadroda önemli bir değişiklik yapılması beklenen Samsunspor’da Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, hazırladığı raporu Başkan Yüksek Yıldırım’a sunacak. Ortaya koyulacak fikir alış verişinin ardından Karadeniz ekibinin transfer görüşmelerine resmen başlaması bekleniyor.

İlgini Çekebilir
Şampiyon Samsunspor rekor kıramadı!
Habere Git

İlk veda Tomane'den

Öte yandan kırmızı beyazlı ekibe ilk veda eden isim Portekizli forvet Tomane oldu. Yaklaşık üç yıldır Samsunspor forması giyen deneyimli isim, ayrılık haberini sosyal medya hesabından yazdığı duygusal bir mesajla duyurdu. Tomane, "Samsun'da çok güzel dostlar kazandım. Samsunspor'a başarılar diliyorum." diye konuştu. Ayrıca kırmızı beyazlı ekipte kiralık olarak forma giyen Ali Kaan Güneren ve Emre Demir ile yollar ayrıldı. 

Senin için hazırladığımız haberler