Şansal Büyüka, Acun Ilıcalı'nın kanalında ekranlara dönüyor

01.07.2022 - 15:13 | Son Güncellenme: 01.07.2022 - 15:29

Duayen gazeteci ve televizyoncu Şansal Büyüka ekranlara geri dönüyor. Sina Koloğlu, sosyal medyadan Büyüka'nın yeni adresini yazdı. Detaylar haberimizde...

Şansal Büyüka, Acun Ilıcalı'nın kanalında ekranlara dönüyor

Acun Ilıcalı'nın futbol alanındaki atılımı satın aldığı Hull City ile sınırlı kalmayacak. Ünlü televizyoncu yeni sezonda sahibi olduğu TV8,5 ekranlarında futbola ağırlık vermeye karar verdi. Acun kanalında birçok ünlü futbol adamınının yeni sezonda program yapması beklenirken bu isimlere bir flaş isim daha eklendi.

Şansal Büyüka ekranlara dönüyor iddiası

Gazeteci-müzisyen Sina Koloğlu, sosyal medyadan hesabından Şansal Büyüka'nın Acun Ilıcalı'nın kanalında ekranlara geri döneceğini iddia etti. İşte Koloğlu'nun o yazısı... 

Duayen isim Acun'un kanalında

Acun Ilıcalı bu yıl TV8.5 kanalını 'futbol ağırlıklı' bir yapı içinde değerlendirecek. Rıdvan Dilmen, Sergen Yalçın, Fırat Aydınus ve Murat Kosova gibi isimleri kadrosuna dahil etti. Son olarak hem yazılı basının hem de ekranın duayen bir ismi ile adı geçiyor; Şansal Büyüka.

İlgini Çekebilir
Acun Ilıcalı'nın takımı Fenerbahçe'ye karşı!
Habere Git

Haftada bir program

Kulağıma gelen, Şansal Büyüka'ya yapılan teklif, cuma ve cumartesi 'Maraton' benzeri bir program oldu. Şansal Büyüka'nın artık böyle bir program yapmak istemediği, olursa, haftada bir tek kişilik bir 'Haftalık değerlendirme' programı yapabileceği yönünde görüş bildirdiği bilgisine ulaştım. Hemen belirteyim, şu an kesin bir durum yok. Sadece karşılıklı niyetler belirtildi.

Acun, Mehmet Demirkol'u da istiyor

Bu benim görüşüm; bu kanalda Acun'un sahibi olduğu Hull City maçlarının da yayınlanması sürpriz olmaz. Bir ön sezi de; Mehmet Demirkol. Ekranın 'güvenilir yüzü' olarak her daim öne çıkan bir isim. Edindiğim izlenim şu sıra Socrates'te yazan Demirkol'u Acun'un kanalında görmek istediği isimlerden biri. Ekipte yer alırsa, süpriz olmayacak.

Senin için hazırladığımız haberler