Şansal Büyüka'dan Olay İddia I "Transfer işlerine müdahil olan bakan"

Orhan Gülek
22.02.2022 - 17:24 | Son Güncellenme: 23.02.2022 - 10:58

Ünlü spor yazarı Şansal Büyüka, 16 Şubat'ta "Transfer işlerine müdahil olan bakandan söz ediliyor.Dilerim daha fazlasını yazmak zorunda kalmam" dedi..

Şansal Büyüka'dan Olay İddia I "Transfer işlerine müdahil olan bakan"

AJANSSPOR - HABER

Duayen spor yazarı Şansal Büyüka'nın 16 Şubat'ta Milliyet gazetesinde yayınlanan yazısında çok çarpıcı ifadeler yer almıştı. Büyüka, yazısını "Dilerim daha fazlasını yazmak zorunda kalmam" diye bitirmişti. Ünlü spor yazarı, alt liglerdeki transfer işlerine bakan olduğunu duyduğunu yazdığı yazısında, "Bırakın kim hak ediyorsa o kazansın" demişti.

Transfer işlerine müdahil bakan

'Büyüka'nın 'Sezon, zaman, para ve hayaller gitti' başlığını taşıyan yazısında yer alan o çarpıcı bölüm şöyle: "Özellikle alt ligler için çok duyuyorum. Koca koca şehirler bunları konuşuyor. Ait olduğu bölgenin takımı için transfer işlerine müdahil olan bakandan söz ediliyor."

İlgini Çekebilir
1461 Trabzon kollanıyor mu? Başkan açıkladı...
Habere Git

"TFF yöneticisi olup, kentinin takımı için hakem atamalarına, hakem yönetimlerine müdahil olan yöneticiyi duyuyorum. İsimleriyle, örnekleriyle... Bunların konuşulması bile feci kötü... Siz bölgenizin değil, artık ülkenin bakanı, bütün kulüplerin yöneticisisiniz. Gücünü kullanıp ayrımcılık yapmayın. Alın terine saygı gösterip tarafsız kalın. Üstelik konumunuz bunu gerektiriyor. Bırakın; kim hak ediyorsa o kazansın. (Şimdilik bu kadar... Dilerim daha fazlasını yazmak zorunda kalmam.)"

Yarınki yazısı merakla bekleniyor

Şansal Büyüka'nın Milliyet gazetesinde yer alan haftalık 'Dobra Dobra' adlı köşesi yarın (23 Şubat Çarşamba) yayımlanması bekleniyor. Büyüka'nın oldukça ses getiren bu köşedeki yorumları merakla bekleniyor. Büyüka'nın geçen hafta gündeme getirdiği müdahalelerle ilgili yeni bir bilgi paylaşıp paylaşmayacağı merak konusu.

Senin için hazırladığımız haberler