Saran Group, Cumhuriyet'in 100. yılında Atatürk'ün huzurunda!

İsa Kethüda
03.10.2023 - 14:50 | Son Güncellenme: 03.10.2023 - 14:56

Saran Group, Cumhuriyet’in 100. yılı onuruna Anıtkabir’i ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, Anıtkabir özel defterine Grubu temsilen duygularını yazdı.

Saran Group, Cumhuriyet'in 100. yılında Atatürk'ün huzurunda!

AJANSSPOR-HABER

Saran Group, Cumhuriyet’in 100. yılı onuruna Anıtkabir’i ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran’ın öncülüğünde Saran Group şirketlerinden 100’ü aşkın çalışanın katıldığı Anıtkabir ziyaretinde Sadettin Saran, Atatürk’ün mozolesine bıraktığı çelengin ardından, tüm çalışanlarıyla birlikte saygı duruşunda bulundu ve Anıtkabir özel defterine Grubu temsilen duygularını yazdı.

Sadettin Saran'dan 100. yıl mesajı

Saran Group ailesi olarak yaptıkları bu anlamlı ziyarette Anıtkabir özel defterine yazı yazan Sadettin Saran, daha sonra yaptığı açıklamayla Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını şu sözlerle kutladı: 

"Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yaşını kutlamanın gururunu ve heyecanını yaşıyoruz"

“Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yaşını kutlamanın gururunu ve heyecanını yaşıyoruz. Atatürk’ün ülkemizin geleceğini emanet ettiği Türk gençleri ve çocuklarımız başta olmak üzere tüm Türk halkının gönlünde cumhuriyet meşalesinin ilelebet yanacağına eminim. 

İlgini Çekebilir
'Üç Büyükler'in vergi indirim talebine Bakan Şimşek’ten ret!
Habere Git

"Saran Group Ailesi olarak, ebedi ulu önderimizin huzurundayız"

Bugün, Saran Group Ailesi olarak, ebedi ulu önderimizin huzurundayız. Bağımsızlığımızı ve cumhuriyetimizi borçlu olduğumuz Atamıza ve cumhuriyetimizin tüm kurucu kadrosuna sevgi, saygı, minnet ve özlemimizi sunmaya geldik. 

"Atatürk’ün bıraktığı emanete asırlar boyu sahip çıkmaya devam edeceğiz"

Atatürk’ün arzu ettiği gibi yurdumuzu, dünyanın en mamur ve en medenî memleketleri seviyesine çıkartmak için hiç durmadan çalışmaya, bıraktığı emanete asırlar boyu sahip çıkmaya devam edeceğiz.”

İlgini Çekebilir
Sıra dışı final! Şampiyon kim olacak?
Habere Git
Domino Legend
4.2
Senin için hazırladığımız haberler