AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Saran Group ve Exxen'den bir işbirliği daha

Ajansspor Editör
Eren Tuncay
İlk Yayınlanma : 09 Eyl 2021 - 12:18 / Son Güncelleme : 09 Eyl 2021 - 12:24

Saran Group, Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Konferans Ligi yayın haklarını sattığı Exxen'e spiker ve yorumcu desteği de verecek. Maçlarda S Sport spiker ve yorumcuları görev yapacak. İşte detaylar...

Saran Group ve Exxen'den bir işbirliği daha

AJANSSPOR - HABER

Saran Group, UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Konferans Ligi'nin Türkiye yayın haklarını sattığı dijital yayın platformu Exxen ile yeni bir işbirliğine daha imza attı. Exxen, futbolun üç dev organizasyonunun maç yayınlarında S Sport'un deneyimli spiker ve yorumcu kadrosundan yararlanacak.

İlk olarak Şampiyonlar Ligi'nde 14 Eylül'de Sevilla-RB Salzburg ve Young Boys-Manchester United maçlarıyla başlayacak olan büyük heyecanı, Avrupa futbolunu çok yakından izleyen S Sport'un başarılı spikerleri ve uzman yorumcuları seyircilere aktaracak.

Sadece Avrupa'nın değil, dünyanın da sayılı kulüplerinin yer aldığı Şampiyonlar Ligi'nde ülkemizi bu sezon Beşiktaş temsil ederken, Fenerbahçe ve Galatasaray da UEFA Avrupa Ligi'nde gruplardan çıkmak için mücadele edecek. Üç büyüklerin de yer alacağı 2021-2022 Avrupa kupaları serüveni, Saran Group ve Exxen işbirliğiyle, futbolseverler için çok daha kaliteli ve keyifli bir hal alacak.

Temsilcilerimizin ilk maçlarının programı şöyle:

UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ
15 Eylül
_______
19.45 Beşiktaş-Borussia Dortmund

UEFA AVRUPA LİGİ
16 Eylül
________
19.45 Galatasaray-Lazio
22.00 Eintracht Frankfurt-Fenerbahçe