AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Saran Group vergi rekortmenleri listesinde ilk 50'de

İlk Yayınlanma : 21 Ara 2020 - 18:02 / Son Güncelleme : 21 Ara 2020 - 18:10

2018 yılında en fazla vergi veren mükellefler açıklandı. Saran Group şirketlerinden Saran Uluslararası Filmcilik A.Ş., İstanbul'da ilk 50'ye kalarak ödül kazandı. Haberin detayları...

AJANSSPOR

Yıllık Gelir Vergisi ve Kurumlar Vergisi beyannamesi değerlendirmeleri sonucunda 2018 yılında en fazla vergi beyan eden mükellefler listesi ödül töreni ile açıklandı.

Saran Group şirketlerinden Saran Uluslararası Filmcilik A.Ş. İstanbul ili kurumsal vergi mükellefleri arasında ilk 50’ye girerek ödül kazandı. Saran Group’u temsilen törene Finansal ve İdari İlişkiler Direktörü Ayşen Bolcan katıldı.

6 ana sektörde, 33 şirketi ve 3.500’ün üzerinde çalışanı ile Türkiye'nin önde gelen dinamik gruplarından biri olan Saran Group, 2018 yılı vergi dönemine ilişkin yıllık gelir vergisi ödemesi ile “İstanbul İli Kurumsal Vergi Mükellefleri” arasında ilk 50’de yer aldı. 

Şirket, kuruluşundan bugüne 30 yıla dayanan tecrübesi ile Türk ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor.

Saran Group; Saran Uluslararası Filmcilik ile Türk televizyonlarında yayınlanan spor içeriğinin %60’ından fazlasının yayın haklarına sahip ve pazar lideri konumunda. Dünyanın spor alanındaki öncü firmalarının Türkiye temsilciliğini yapan grup, Avrupa liglerinin yanı sıra dünya futboluna yön veren pek çok ligin de Türkiye’deki yayın haklarını elinde bulunduruyor.

Kurulduğu günden bu yana, sosyal sorumluluk çalışmaları yürüten Saran Group Türkiye’de Sosyal Sorumluluk Kampanyalarına ayrılan kaynaklar konusunda uzun bir süredir ilk 20’de yer alıyor.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.