Saran Group’tan 17. spor salonu

16 Ekim 2017 12:34- Son Güncelleme - 16 Ekim 2017 12:34
Google news abonelik

SARAN GROUP – ATATÜRK SPOR SALONU, KIRIKKALE’DE AÇILIYOR

 

Binlerce çocuk sporla buluşacak

Saran Group’un gençlere sporu sevdirmek misyonu ile Anadolu’nun dört bir yanına inşa ettirdiği spor salonlarının 17.si Kırıkkale’de açılacak. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün adını taşıyacak olan spor salonunun 18 Ekim Perşembe günü düzenlenecek açılış törenine Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, Fenerbahçe’nin unutulmaz futbolcularından Serhat Akın, davetliler ve bölge okullarında öğrenim gören çocuklar katılacak.

Sosyal sorumluluk projelerinde sporla eğitimi aynı platformda buluşturan Saran Group’un yeni spor salonunda binlerce çocuk, spor ile tanışacak, spor yapma imkanı bulacak.

Öğrenciler, Kırıkkale Atatürk Spor Salonu’nda basketbol, voleybol ve hentbol gibi salon sporları alanında eğitim alabilecek.

2000 yılından bu yana on binlerce çocuk konuk edildi

Saran Group’un 2000 yılından bugüne kadar başta Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri olmak üzere 16 spor salonunu Doğubeyazıt, Ağrı, Ardahan, Hakkâri, Kırıkkale, Van, Kahramanmaraş ve Soma gibi illerde ve ilçelerde açmıştı. 

İç ve dış cepheleri sarı-lacivert renklerde tasarlanan spor salonlarında on binlerce çocuk konuk edilirken, on binlerce çocuğun spor eğitimi almasını sağlayacak çalışmalar da sürdürülüyor.

Saran Group, gerçekleştireceği sosyal sorumluluk projeleri ile birlikte çocukları mutlu etmeye önümüzdeki dönemde de devam edecek. 

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!