Sadettin Saran'dan Fenerbahçe Taraftarına Birlik Çağrısı

İsa Kethüda
09.04.2023 - 11:36 | Son Güncellenme: 09.04.2023 - 12:12

Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, Kocaeli’deki spor salonu açılışında açıklamalar yaptı. Saran, Fenerbahçe taraftarına da seslendi...

Sadettin Saran'dan Fenerbahçe Taraftarına Birlik Çağrısı

AJANSSPOR-HABER

Saran Group'un devlete hibe ettiği spor salonlarının 24’üncüsü İzmit'te açıldı. Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, son günlerde Fenerbahçe'de yaşanan olumsuzluklar nedeniyle sarı-lacivertli takım taraftarlarına da birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

"Birlik ve beraberlik zamanı"

Türkiye Kupası'ndaki Kayserispor maçında futbolcuların ıslıklanmasının yanlış olduğunu söyleyen Saran, "Birlik ve beraberlik zamanı. Zor bir dönemden geçiyoruz ama buna rağmen futbolda, voleybolda ve basketbolda güzel sonuçlar aldık. 

"Futbolcuları yuhalamak bir işe yaramıyor"

Bu kadar moral bozukluğuna ve karamsarlığa gerek yok. Beşiktaş maçı bir talihsizlik, yüzde yüz kazanacağımız bir maçtı. Futbolcuları yuhalamak bir işe yaramıyor, takıma zarar veriyor. Gerçek taraftarlık futbolcuları yuhalamak değil. 

İlgini Çekebilir
Jorge Jesus'tan Emre Mor ve Arda Güler kararı!
Habere Git

"Şampiyonluk ihtimalimiz var"

Buradan da çıkacaktır Fenerbahçe, kimsenin şüphesi olmasın. Lig daha bitmedi, bu takım bizim takımımız. Lig daha bitmemişken, futbolcuları yuhalamak çok yanlış. Kupayı da alacağız. 

Şampiyonluk ihtimalimiz de var. Euroleague’de son 4’e kalacağız. Bu kadar karamsar bir ortam yok, taraftar takımın arkasında dursun. Birlik beraberlik zamanı" diye konuştu. 

Öte yandan, Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran’ın açılışını yaptığı son spor salonu da Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Atatürk’ün adını taşıyor. 

Türkiye’nin güçlü geleceği için zinde, duyarlı, bilinçli ve sağlıklı bir nesil yetişmesine katkı sağlamak amacıyla eğitim ve spor alanlarında kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları yürüten Saran Group; ‘GENÇLER PARKEDE’ Saran Group Kapalı Spor Salonları projesiyle 23 yıldır Türkiye’nin dört bir yanında spor salonları yapıyor. İlk spor salonunu 2000 yılında açan Saran Group, tüm spor salonlarını Millî Eğitim Bakanlığı’na devrediyor. 

İlgini Çekebilir
Saran Group, Cumhuriyetin 100. yılında 24. Atatürk Spor Salonu'nu İzmit’te açtı
Habere Git

"Atatürk’ün adını verdiğimiz 24. spor salonumuzu gençlerimizin kullanımına açıyoruz"

Sahip olduklarını spora borçlu olduğunu ve topluma fayda sağlamak için kazanımlarını yine spor aracılığı ile paylaşmak istediğini belirten Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran açılış konuşmasında, “2000 yılında memleketimiz Kırıkkale’den bir yola çıktık. O yolda, 23 yılda 24’üncü spor salonunu gençlerimize hediye etmek üzere, bugün burada buluştuk. Saran Grubu olarak, Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında, kurucu liderimiz Atatürk’ün adını alan bu spor salonunu devletimize, gençlerimize teslim etmekten son derece mutluyuz. Birkaç ay sonra Şırnak’ta 25’inci spor salonumuzun açılışını gerçekleştireceğiz. Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk’ün adını verdiğimiz 24. spor salonumuzu gençlerimizin kullanımına açıyoruz. Hayırlı olsun” dedi.

İlgini Çekebilir
Muslera'dan motivasyon konuşması: "Vazgeçmeyecekler"
Habere Git
Senin için hazırladığımız haberler