Sefirin Kızı 1. sezon 31. bölüm fragman izle

STAR TV'nin dizisi olan Sefirin Kızı reytinglerde birinci sırayı aldı bırakmıyor. Dizinin yayınlanması ile birlikte bazı izleyiciler ilk bölümleri izlemek için araştırma yapıyor. Sefirin Kızı 2. sezon 31. bölüm fragman izle, youtube Sefirin Kızı 31. bölüm fragman izle gibi araştırmalar yapmaya devam ediyorlar. Peki nasıl izlerim? İşte yeni trend olan dizi hakkında tüm detaylar... Oyuncu kadrosunda kimler var, 31. bölümde neler oldu, son bölüm özeti ve replikleri izle! Tüm detaylar haberimizde...
30 Kasım 2020 23:07- Son Güncelleme - 30 Kasım 2020 23:10
Google news abonelik

VİDEO BÖLÜM İZLE  | SEFİRİN KIZI DİZİSİ YENİ BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN VİDEO HABERİMİZE EKLENDİ. HABERİMİZE DEVAM EDEREK YENİ BÖLÜMÜ İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Dizinin konusu nedir?

Yönetmen koltuğuna başarılı yönetmen Emre Kabakuşak'ın oturduğu Sefirin Kızı dizisinin konusu ise şöyle; gariban bir yarıcının oğlu olan Sancar, daha çocuk yaştayken Bodrum’a tatile gelen bir büyükelçinin kızı olan Nare’ye sevdalanır.  Bu iki zıt çocuk, birbirlerini çok severler, sevdaları için yıllarca mücadele ederler. Sonunda kız oğlana kaçar ama tam kavuştukları gece Nare birden ortadan kaybolur. Bir daha onu gören olmaz.
Kimi der denize düştü öldü, kimi der sefir kızı ya Avrupa’ya kaçtı. Bir aşık da onlara türkü yakar, der ki sefirin kızı alaca kuş oldu uçtu. Böylece Nare ve Sancar’ın mutsuz hikayesi bir destana dönüşür.
Bir düğün gecesinde ortadan kaybolan sefirin kızı, tam dokuz yıl sonra, başka bir düğün gecesinde ortaya çıkıverir. Üstelik bu düğün, Sancar’ın düğünüdür ve Nare ona kızını getirmiştir.

Dizi nerede çekiliyor

Seferin Kızı dizisinin ilk bölümü Montenegro olarak da bilinen Karadağ Cumhuriyeti'nde gerçekleştirildi. Dizinin çekimleri şu sıralar Bodrum'da devam etmekte.

Oyuncu kadrosunda kimler var?

Sefir Güven Çelebi (Erdal Küçükkömürcü) 

Nare (Neslihan Atagül)

Sancar (Engin Akyürek)

Gediz (Uraz Kaygılaroğlu)

Menekşe (Tülin Yazkan)

Halise (Gonca Cilasun)

Yahya (Doğukan Polat)

Elvan (Hivda Zizan Alp)

Kavruk Ömer (Edip Tepeli)

Zehra (Cemre Öktem)

Akın (Erhan Alpaylı)

Melek (Beren Gençalp)