AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Sefirin Kızı 48. bölüm fragmanı YouTube Star TV Yeni Bölüm Fragmanı

İlk Yayınlanma : 05 Nis 2021 - 15:28 / Son Güncelleme : 05 Nis 2021 - 15:35

Sefirin Kızı 48. bölüm fragmanı izle. Sefirin Kızı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin bir önceki bölümünde Sancar, Kavruk Ömer'i kurtarabilmek için varını yoğunu ortaya koymuştu. Öte yandan, Mavi karakterine hayat veren Tuba Büyüküstün ölüm tehlikesi yaşamıştı. Peki, dizinin yeni bölümünde neler olacak? Sefirin Kızı 48. bölüm fragmanı izle yöntemleri neler?

Sefirin Kızı 48. bölüm fragmanı YouTube Star TV Yeni Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 48. bölüm fragmanı izle. Sefirin Kızı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak? Bir önceki bölümde Sancar, Kavruk'u kurtarabilmek için ateşin içine girmişti. Hatta Sancar'ın bu hareketinden ötürü Mavi ile yaşadığı ilişkinin açığa çıkacağını düşünenlerin sayısı da az değildi. Sancar Efeoğlu, Kavruk'u kurtarabilecek mi? Sancar'la Mavi arasındaki aşktan diğer kişiler haberdar olacak mı? Sefirin Kızı 48. bölüm fragmanı izle, yeni bölüm fragmanı izle yöntemleri neler? 

Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanıyor?

Sefirin Kızı dizisinin yeni bölüm fragmanı genellikle diziye 2 veya 3 gün kala yayınlanmaktadır. Bunun dışında, her hafta düzenli olarak 2 veya 3 fragman yayınlanıyor. Takipçilerin ilgisi ve merakı doğrultusunda ön izleme yayınlandığı da oluyor. Yani, dizinin yeni bölüm fragmanı henüz paylaşılmadı.

Sefirin Kızı yeni bölüm özeti

Sancar kolları arasında yitip gitmekte olan Kavruk’u kurtarmak için kendini yakmayı göze alır. Kavruk ölümle yaşam arasında gidip gelirken, Sancar bir de Mavi’nin başına gelenlerle sarsılır. Mavi’nin Sancar’ı kurtarmak için aldığı risk ise Sancar’ın kalbini kırarak başka bir çatışmanın da fitilini ateşleyecektir. Zehra, Kavruk’tan gelen haberle hayatının en büyük acısını yaşarken, artık hiç olmadığı kadar kararlı bir duruş sergilemeye karar verir.

Halise haricinde herkes onun yanında olmaya çalışırken, bu konudaki en büyük destekçisi de yine Sancar olacaktır. Otoritesi hiçe sayılan Halise, ona kazan kaldıran bütün çocuklarını kontrol altına almaya çalıştıkça yenilgiye uğramaya devam eder. Her geçen gün daha merhametsiz bir insana dönüşürken çok daha tehlikeli bir yola savrulacaktır.

Sefirin Kızı hangi gün, saat kaçta, hangi kanalda yayınlanıyor?

Ekranların sevilen dizisi Sefirin Kızı, her pazartesi günü saat 20:00'de Star TV'de naklen yayınlanıyor. Dizinin ilk etabında özet bölümü, hemen akabinde yeni bölümü paylaşılıyor.

Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı

 

Sefirin Kızı dizisinin oyuncuları

Sefirin Kızı dizisinde şu oyuncular yer alıyor;

 1. Sefir Güven Çelebi (Erdal Küçükkömürcü) 
 2. Nare (Neslihan Atagül)
 3. Tuba Büyüküstün
 4. Sancar (Engin Akyürek)
 5. Gediz (Uraz Kaygılaroğlu)
 6. Menekşe (Tülin Yazkan)
 7. Halise (Gonca Cilasun)
 8. Yahya (Doğukan Polat)
 9. Elvan (Hivda Zizan Alp)
 10. Kavruk Ömer (Edip Tepeli)
 11. Zehra (Cemre Öktem)
 12. Akın (Erhan Alpaylı)
 13. Melek (Beren Gençalp)