• Diğerleri

Seleznyov, Konoplyanka’nın transferi hakkında konuştu: ‘Beşiktaş neden olmasın?’

14 Ağustos 2019 14:48- Son Güncelleme - 14 Ağustos 2019 17:48

Ülkemizde Karabükspor ve Akhisarspor formaları giyen tecrübeli golcü Yevhen Seleznyov,Beşiktaş’ın transfer gündeminde yer alan vatandaşı Konoplyanka ve A Milli Takım eski teknik direktörü Mircea Lucescu hakkında Ajansspor’a konuştu.

 

Sözlerine Konoplyanka’nın transfer süreciyle başlayan Seleznyov, “Konoplyanka için Beşiktaş neden olmasın? Konoplyanka, Beşiktaş’ta başarılı olur. Konoplyanka’nın performansı çalışacağı teknik direktörle yakından ilgili bir durum çünkü ona sahada özgür bir alan bırakırsanız mutlaka başarı sağlar. Konoplyanka’ya güvenmeli ve onun yıldız olduğunu hissettirmelisiniz” dedi.

 

LUCESCU SÖZLERİ...

LUCESCU SÖZLERİ...

Shakhtar Doneks’te birlikte çalıştığı A Milli Takım eski teknik direktörü Lucescu için ise Ukraynalı santrfor, “Lucescu uzun aralıklarla antrenman yapıp kısa sürede başarılı olacak bir hoca değil bundan dolayı da Milli Takım’da başarılı olamadı. Lucescu kulüp takımlarında mutlaka başarılı olacaktır, kariyerimin en güzel yılları onunla birlikte Shaktar’ta geçti” ifadelerini kullandı.

 

‘SÜPER LİG’DE DEVAM ETMEK İSTİYORUM’

‘SÜPER LİG’DE DEVAM ETMEK İSTİYORUM’

Türkiye’yi çok sevdiğini ifade eden tecrübeli futbolcu, “Kariyerime Süper Lig’de devam etmek istiyorum. Türk halkını seviyorum, çok samimi ve içtenler” açıklamasında bulundu.

7. Hafta / Freiburg - Borussia Dortmund: 2-2 (Özet)