AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Selim Soydan elini öpmeye kalkıştı, Nihat Özdemir şoke oldu!

Ajansspor Editör
Ozan Ermiş
İlk Yayınlanma : 03 Haz 2021 - 22:12 / Son Güncelleme : 04 Haz 2021 - 01:41

Moldova maçı sırasında Selim Soydan, kendisinden 9 yaş küçük olan Nihat Özdemir'in elini öpmek istedi. TFF Başkanı şoke olarak Soydan'ı önledi.

Selim Soydan elini öpmeye kalkıştı, Nihat Özdemir şoke oldu!

AJANSSPOR-HABER

A Milli Takımımızın Moldova ile oynadığı hazırlık maçını TFF Başkanı Nihat Özdemir, Selim Soydan ile birlikte izledi. İkili, Almanya’nın Paderborn kentinde oynanan karşılaşmada tribünde yan yana oturdu. 

 

Selim Soydan'dan Özdemir'in eline hamle

Cengiz Ünder’in maçın 77. dakikasında attığı ve ay yıldızlı ekibi 2-0 öne geçiren golden sonra ise kameralara ilginç bir enstantane yansıdı. Bu gole sevinen Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu Üyesi ve Milli Takımlar Sorumlusu Selim Soydan, başkan Nihat Özdemir'in elini sımsıkı tutup öpmek istedi. 

Soydan, Özdemir'den 9 yaş büyük

Ancak Özdemir, son anda elini çekerek buna engel oldu. 71 yaşındaki Nihat Özdemir'in elini öpmek isteyen Selim Soydan'ın 80 yaşında olması ise ayrı bir tartışma konusu oldu. Fenerbahçe ve Beşiktaş'ta futbol oynamış, milli takım forması giymiş bir isim olan Soydan'ın kendisinden 9 yaş küçük olan Özdemir'in elini öpmeye çalışması sosyal medyada da gündem oldu. 

Soydan'ın bir hazırlık maçında atılan gole böylesine sıradışı bir tepki vermesi sosyal meyda kullanıcıları tarafından yadırgandı.

Moldova Federasyon Başkanı ile görüştüler

TFF Başkanı Nihat Özdemir ve A Millî Takımdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Selim Soydan, maçtan önce ise Moldova Futbol Federasyonu Başkanı Leonid Oleinicenco ile bir araya geldi. İkili Oleinicenko’ya isminin yazılı olduğu bir milli forma hediye etti.