• Diğerleri

Semih Şentürk, Fenerbahçe'ye teknik direktör adayını açıkladı!

12 Nisan 2020 17:45- Son Güncelleme - 12 Nisan 2020 17:51
Google news abonelik

Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Semih Şentürk Ajansspor İnstagram hesabı üzerinden sarı lacivertlilerin eski oyuncusu Can Arat'ın Ajansspor Fenerbahçe Muhabiri Barış Şehirlioğlu ile yaptığı canlı yayına yorumlarıyla katkıda bulundu.

Canlı yayında Abdullah Avcı konusu konuşulduğu sırada Semih Şentürk de düşüncesini açıkladı.

Fenerbahçe, Türk antrenör arıyorsa...

Abdullah Avcı ile ilgili olarak Semih Şentürk, "Fenerbahçe, Türk antrenör arıyorsa en modern antrenör Abdullah Avcı'dır net." ifadelerinde bulunarak mesaj gönderdi.

Fenerbahçe yönetimi daha önce Abdullah Avcı ile görüşme gerçekleştirmiş ancak taraftarın tepki göstermesiyle vazgeçmişti.

Nöbetçi golcü Semih Şentürk Fenerbahçe'ye geri dönecek mi?

Nöbetçi golcü Semih Şentürk Fenerbahçe'ye geri dönecek mi?

Öte yandan Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Semih Şentürk canlı yayında taraftarları heyecanlandıran ifadelerde bulundu. Tecrübeli eski oyuncu önce Instagram hesabından Fenerbahçe ürünleriyle birlikte antrenman yaparken sarı lacivertli kalplerle birlikte yeni sezona hazırlık yazması dikkat çekmişti.

Can Arat'ın Semih Şentürk'e antrenman görüntülerini sorması üzerine golcü oyuncu ilk olarak "Futbolculuğa geri döneceğim, antrenörlük teklif eden yok" diyerek espirili bir yanıt verdi.

İkili arasındaki esprili yanıtlar devam ederken Can Arat bu kez "Biz mesajı aldık, hayırlısı olsun, İnşallah Fenerbahçe'de seni görürüz ve çok katkılar sağlarsın ifadesini kullandı.

Semih Şentürk de gülücük ve sarı lacivertli kalplerle karşılık verdi.

Semih Şentürk'ün bu yanıtları Fenerbahçe'de akıllarda soru işaretleri yarattı. 10 sezon Fenerbahçe'de oynayan Semih Şentürk lig, kupa ve süper kupa olmak üzere 9 şampiyonluk yaşadı.

Yedek kulübesinden gelerek nöbetçi golcü lakabını alan Semih Şentürk Galatasaray'ın şampiyonluğuyla tamamlanan 2007-2008 sezonunda 27 maçta 17 gol atarak kariyerindeki ilk ve tek gol krallığını elde etmişti. Semih Şentürk Fenerbahçe döneminde 266 maçta 84 gol 53 asistlik performans ortaya koymuştu.

Futbol tarihinin en erken penaltısı! 11 saniye...