Sen Çal Kapımı 21. bölüm fragman izle

Fox TV'nin sevilen ve izlenen yeni dizi Sen Çal Kapımı reytinglerde üst sıraları almaya devam ediyor. Dizinin fragmanı ise Youtube üzerinden tıklanma rekorları kırıyor. Dizinin izleyicileri ise dizi bölümlerinden hemen sonra fragmanı izlemek için araştırmalar yapmaya devam ediyor. Sen Çal Kapımı 21. bölüm 1. fragman izle, Youtube Sen Çal Kapımı 2. fragmanı izle gibi araştırmalar devam ediyor. 21. bölüm fragmanı izle gibi aramalar da geliyor. Sen Çal Kapımı fragmanları haberimizde yer alıyor...
28 Kasım 2020 17:33- Son Güncelleme - 29 Kasım 2020 00:46
Google news abonelik

VİDEO FRAGMAN İZLE | SEN ÇAL KAPIMI DİZİSİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI HABERİMİZE EKLENDİ. HABERE DEVAM EDEREK İZLEYEBİLİRSİNİZ.

 

Dizinin konusu nedir?

Serkan Bolat uluslararası önemli bir yatırımı hakkında basın toplantısı yaparken Eda dudaklarına yapışınca toplantı dağıldı. Şimdi Serkan’ın kurtarması gereken bir prestiji var ve Eda da yaptığı hatayı düzeltmek zorunda. Çözüm basit: 2 ay boyunca nişanlı taklidi yapacaklar. Serkan’ın prestiji kurtarılacak ve karşılığında Eda’nın üniversite son sınıf ödemesi yapılacak. Tek bir sorun var, birbirlerine bir anda aşık olduklarına aile ve arkadaşlarını ikna etmek.

Oyuncu kadrosunda kimler var?

Serkan Bolat (Kerem Bürsin)

Aydan Bolat (Neslihan Yeldan)

Selin Atakan (Bige Önal)

Ayfer Yıldız (Evrim Doğan)

Kaan Karadağ (İsmail Ege Şaşmaz)

Engin Sezgin (Anıl İlter)

Ceren Başar (Melisa Döngel)

FERİT ŞİMŞEK (ÇAĞRI ÇITANAK)

MELEK YÜCEL (ELÇİN AFACAN)

PIRIL BAYTEKİN (BAŞAK GÜMÜLCİNELİOĞLU)

SEYFİ ÇİÇEK (ALİCAN AYTEKİN) 

ERDEM ŞANGAY (SARP BOZKURT)

ALPTEKİN BOLAT (AHMET MARK SOMERS)

LEYLA HAKTAN (İLKYAZ ARSLAN)