Sen Çal Kapımı 27. bölüm izle | Yeni bölümde neler oluyor?

Sen Çal Kapımı 27. bölüm izleyin... Dizinin yayınlanması ile birlikte bazı izleyiciler yeni bölümleri izlemek için araştırma yapıyor. Sen Çal Kapımı 1. sezon 27. bölüm izle, Youtube Sen Çal Kapımı 27. bölüm izle gibi araştırmalar yapmaya devam ediyorlar. Peki nasıl izlerim? İşte yeni trend olan dizi hakkında tüm detaylar... Oyuncu kadrosunda kimler var, son bölümde neler oldu, dördüncü bölüm özeti ve replikleri izle! Tüm detaylar haberimizde...
16 Ocak 2021 17:10- Son Güncelleme - 16 Ocak 2021 17:12
Google news abonelik

VİDEO BÖLÜM İZLE | Fox TV'nin dizisi olan Sen Çal Kapımı, reytinglerde birinci sırayı aldı bırakmıyor. Dizinin yayınlanması ile birlikte bazı izleyiciler ilk bölümleri izlemek için araştırma yapıyor. Tüm detaylar haberimizde...

Son Bölümde neler oldu?

Seymen, Eda’yı elde etmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. Semiha Hanım ve şirkette gizlice onunla işbirliği yapan Balca kendisine yardımcı olmaya çalışır. Bir yanda Seymen’in kötü niyetinin farkında olmayan Eda, diğer yanda Balca’nın kötü niyetinin farkında olmayan Serkan hata yapmaya ne kadar açık olduklarının farkında değillerdir. Birbirlerinin kalbini kıracak ve istemeden de olsa kıskandıracak hamleler yapmaya başlarlar. Serkan ve Eda arasındaki gerilim sonunda ikisinin de beklemediği bir anda büyük bir patlamaya yol açar. Bir kıvılcım aralarındaki gerilimin alev almasını sağlamıştır. Bundan sonra olacaklar ise hayatlarının hiç ummadıkları bir noktaya savrulmasına neden olur.
 

Yeni bölümde neler olacak.?

Eda’nın evlilik teklifi karşısında Serkan çok şaşırmış ve mutlu olmuştur. Teklifi kabul etse de hala yapılması gereken bir şey vardır. Eda’nın cesareti Semiha Hanım’ı bir kez daha şaşırtmıştır. Torununun kendisine ve tehditlerine rağmen aldığı bu karar karşısında Semiha Hanım’ın başka bir planı vardır. Eda ve Serkan hemen evlilik hazırlıklarına girişirler. İsteme töreni ve kına gecesi bütün herkes için zorlayıcı bir süreç olacaktır. Bu birlikteliği istemeyenler için zaman daralmaktadır.

Dizinin konusu nedir?

Serkan Bolat uluslararası önemli bir yatırımı hakkında basın toplantısı yaparken Eda dudaklarına yapışınca toplantı dağıldı. Şimdi Serkan’ın kurtarması gereken bir prestiji var ve Eda da yaptığı hatayı düzeltmek zorunda. Çözüm basit: 2 ay boyunca nişanlı taklidi yapacaklar. Serkan’ın prestiji kurtarılacak ve karşılığında Eda’nın üniversite son sınıf ödemesi yapılacak. Tek bir sorun var, birbirlerine bir anda aşık olduklarına aile ve arkadaşlarını ikna etmek.

Oyuncu kadrosunda kimler var?

Serkan Bolat (Kerem Bürsin)

Aydan Bolat (Neslihan Yeldan)

Selin Atakan (Bige Önal)

Ayfer Yıldız (Evrim Doğan)

Kaan Karadağ (İsmail Ege Şaşmaz)

Engin Sezgin (Anıl İlter)

Ceren Başar (Melisa Döngel)

FERİT ŞİMŞEK (ÇAĞRI ÇITANAK)
MELEK YÜCEL (ELÇİN AFACAN)

FİGEN YILDIRIM (SİTARE AKBAŞ)

PIRIL BAYTEKİN (BAŞAK GÜMÜLCİNELİOĞLU)

SEYFİ ÇİÇEK (ALİCAN AYTEKİN) 

ERDEM ŞANGAY (SARP BOZKURT)

ALPTEKİN BOLAT (AHMET MARK SOMERS)

LEYLA HAKTAN (İLKYAZ ARSLAN)