AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Sen Çal Kapımı 35. bölüm fragman izle | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İlk Yayınlanma : 06 Mar 2021 - 01:15 / Son Güncelleme : 08 Mar 2021 - 11:52

Sen Çal Kapımı 35. bölüm fragmanı izleyin... Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı izle... Dizinin fragmanı ise Youtube üzerinden tıklanma rekorları kırıyor. Dizinin izleyicileri ise dizi bölümlerinden hemen sonra fragmanı izlemek için araştırmalar yapmaya devam ediyor. Sen Çal Kapımı 35. bölüm 1. fragman izle, Youtube Sen Çal Kapımı 2. fragmanı izle gibi araştırmalar devam ediyor. 35. bölüm fragmanı izle gibi aramalar da geliyor. Sen Çal Kapımı fragmanları haberimizde yer alıyor...

Sen Çal Kapımı 35. bölüm fragman izle | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Çal Kapımı nefes kesen hikayesi ve sürükleyiciliği ile ekranlardaki yerini almaya devam ediyor. Sen Çal Kapımı 35. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İnternet ve televizyondan eş zamanlı olarak yayımlanan iki fragmandan sonra izleyiciler, senaryoyu bir kez daha merak etmeye başladı. Peki, Sen Çal Kapımı 35. bölümde neler olacak? Bir önceki bölümde, Serkan'ın aklına takılan bütün sorular ile Eda'ya gitmesi çok konuşulmuştu. Sen Çal Kapımı 35. bölüm fragmanı izlemek için haberi inceleyebilirsiniz. Sen Çal Kapımı 35. bölüm fragmanı içeriğe eklenmiştir.

Sen Çal Kapımı 34. bölümde ne oldu?

Sen Çal Kapımı 34. bölümünde Selin, Eda ve Serkan'ı aynı yerde uyurken bulmuştu. Serkan ve Eda'nın ayrı olmasına rağmen yan yana uyuması ise Selin'i kızdırmadı. Her ne olursa olsun Serkan'ı bırakmak istemeyen Selin, Eda ile uyuyan erkek arkadaşını affetti. Serkan ise, kendisine oyun oynadığını düşündüğü Eda'nın evine aklına takılan bütün sorular ile gitmişti.

Sen Çal Kapımı 35. bölüm fragmanı izle

Serkan Bolat uluslararası önemli bir yatırımı hakkında basın toplantısı yaparken Eda dudaklarına yapışınca toplantı dağıldı. Şimdi Serkan’ın kurtarması gereken bir prestiji var ve Eda da yaptığı hatayı düzeltmek zorunda. Çözüm basit: 2 ay boyunca nişanlı taklidi yapacaklar. Serkan’ın prestiji kurtarılacak ve karşılığında Eda’nın üniversite son sınıf ödemesi yapılacak. Tek bir sorun var, birbirlerine bir anda aşık olduklarına aile ve arkadaşlarını ikna etmek.

Oyuncu kadrosunda kimler var?

Serkan Bolat (Kerem Bürsin)

Aydan Bolat (Neslihan Yeldan)

Selin Atakan (Bige Önal)

Ayfer Yıldız (Evrim Doğan)

Kaan Karadağ (İsmail Ege Şaşmaz)

Engin Sezgin (Anıl İlter)

Ceren Başar (Melisa Döngel)

FERİT ŞİMŞEK (ÇAĞRI ÇITANAK)

SEN ÇAL KAPIMI 35. BÖLÜM FRAGMANI İZLE