AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Sen Çal Kapımı 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte cevabı...

İlk Yayınlanma : 27 Mar 2021 - 15:06 / Son Güncelleme : 27 Mar 2021 - 15:12

Sen Çal Kapımı 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Çal Kapımı 38. bölüm fragmanı izle. Dizinin yeni bölümünde Eda, Serkan'a sırtını döner. Selin'in hamile olduğu gerçeğinin açığa çıkması dizinin seyrini değiştirecektir. Öte yandan, çocuğun Serkan'dan olmadığı ne zaman öğrenilecek? Bu gibi soruları araştıran takipçiler, Sen Çal Kapımı 38. bölüm fragmanı, yeni bölüm fragmanı gibi aramalar yapıyor. İşte, Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölüm detayı.

Sen Çal Kapımı 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte cevabı...

Sen Çal Kapımı 38. bölüm fragmanı izle. Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümün bitmesiyle beraber dizinin takipçileri Sen Çal Kapımı 38. bölüm fragmanı izle, Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı izle, Sen Çal Kapımı fragmanı izle şeklinde araştırmalara başladı. Son bölümde Serkan Bolat, çocuğun kendisinden olmadığını ispatlamaya çalışıyor. Peki, başarılı olacak mı? Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı, oyuncuları ve dizinin konusu dahil olmak üzere merak edilenler içeriğimizde yer alıyor...

Sen Çal Kapımı 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 

Sen Çal Kapımı dizisinin 38. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı genellikle yeni bölümden 2 veya 3 gün sonra yayınlanıyor. Yani, pazartesi veya salı günü olacak şekilde. Bunun dışında her hafta 2 veya 3 fragman paylaşıldığı oluyor. Bazen haftada 2 fragman 1 ön izleme yayınlanıyor. 

Sen Çal Kapımı yeni bölüm özeti

Eda, Selin’in hamilelik haberinden sonra Serkan’dan uzaklaşmaya karar verir. Serkan ise, Eda’nın bu tavrı karşısında şoke olur ama Eda’nın kafa karışıklığına rağmen aşklarına tutunmaya çalışır. Bu sefer Eda için savaşacak olan Serkan’dır. Eda ise, Selin’in gerçekten hamile olup olmadığının peşine düşer. Selin gerçekten hamile mi? Yoksa her şey bir oyun mu?

Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı

 

Sen Çal Kapımı son bölüm fragmanı 27 Mart

 

Sen Çal Kapımı oyuncuları

Serkan Bolat (Kerem Bürsin)

Aydan Bolat (Neslihan Yeldan)

Selin Atakan (Bige Önal)

Ayfer Yıldız (Evrim Doğan)

Kaan Karadağ (İsmail Ege Şaşmaz)

Engin Sezgin (Anıl İlter)

Ceren Başar (Melisa Döngel)

FERİT ŞİMŞEK (ÇAĞRI ÇITANAK)