"Sen önce soyadını değiştir"

21.12.2015 06:11 - Son Güncelleme -
"Sen önce soyadını değiştir"

Galatasaray’ın eski başkanı Duygun Yarsuvat, gündemle ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu.

Sarı-Kırmızılı ekibin eski başkanı, takımla ilişkisi kesilen teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’na sahip çıkarken, Kevin Grosskreutz’un transferinde büyük bir hata yapan yönetici Fatih İşbecer’e çok ağır yüklendi. İşte satır başlarıyla Yarsuvat’ın o sözleri:

“Herkes bilir ki imzasız belge sadece bir kağıt parçasıdır. Eğer transfer evrağını geç göndermişseniz konuşulabilir ama imzasız bir belge olamaz”

‘İşbecer değil, işbeceremeyen’

“UEFA söyledi, ‘Kurslarımız var, isterseniz öğretelim’ diye bizimle adeta alay etti. Bu belgeyi imzasız gönderen kişinin soy adını değiştirmesi lazım. Fatih İşbecer değil işbeceremeyen olması lazım”

‘Melo ve Telles’in gidişi onu etkiledi’

“Hamza hoca çok başarılı. Ama Florya’da çok yalnız kaldı. Sıkıntı olduğu zaman konuşacak kimse yoktu. Hamzaoğlu’nun başarısını taşıyamadılar. Neden gittiğini bilmiyorum. Basket maçı izlerken haberim oldu. Genç yöneticiler Hamzaoğlu’nun başarısını taşıyamadı. Geldikleri günden beri gitmesini istediler. Melo ve Telles’in gidişi onu etkiledi.”

‘Şampiyonluk güme gitti’

“Kulüp sadece transferden ibaret değildir. Bizim şampiyonluğumuz, kamuoyunun transfer gürültüleri arasında güme gitti. Çok başarılı bir operasyon yaptılar. Medya da destekledi.”

‘İbrahimovic’i alacağıma...’

“Başkan iken bir taraftar geldi, ‘Başkan bize Ibrahimovic al’ dedi. Ibrahimovic’i alacağıma 30 genç alır, onları yetiştiririm. 34 yaşına gelmiş, egosu tavan yapmış bir isim. ‘Ben ne yapacağım onu’ dedim.”

“Özbek görevde kalmalı”

“Spor kulübü taraftara göre yönetilmez. Taraftar sırtını da dönebilir, ‘istifa’ da diyebilir. Taraftar istedi diye istifa edilmez. Dursun Özbek devam etmelidir. İsterse yönetimi değişebilir. Özbek yönetimine kızgın değilim. Yanlış yapmışsa bunun ceremesini çeker. Hamza Hoca çok kötüyse 3 kupayı nasıl aldık? Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak Florya’da ona yardımcı oldu.” (Fanatik)

Gaziantepspor'da bir garip başkanlık seçimi! Kazananı yazı-tura belirledi... İşte o anlar

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up