AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Seni Çok Bekledim 10. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD Star TV YouTube

İlk Yayınlanma : 02 Nis 2021 - 14:49 / Son Güncelleme : 02 Nis 2021 - 14:57

Seni Çok Bekledim 10. bölüm izle. Özcan Deniz'in yapımcılığını üstlendiği Seni Çok Bekledim dizisinin 10. bölümü bu akşam yayınlanıyor. Yeni bir yapım olmasına karşın 3 aylık zaman diliminde binlerce kişiye erişen dizi, rating sıralamalarını alt üst etti. Ayrıca, Seni Çok Bekledim yeni bölüm fragmanı da yayınlandı! Peki, Seni Çok Bekledim yeni bölümünde neler olacak? Dizinin sıkı takipçileri, bu gibi soruları araştırmak için Seni Çok Bekledim izle gibi aramalar yapmaya başladı. İşte, Seni Çok Bekledim 10. bölüm fragmanı ve yeni bölümün konusu...

Seni Çok Bekledim 10. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD Star TV YouTube

Seni Çok Bekledim 10. bölüm izle. Televizyonun yeni yapımları arasında olan Seni Çok Bekledim dizisi, her bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitliyor. Baştan aşağı heyecan sarmalı olan dizinin yeni bölümlerine dair ipuçları sık sık araştırılıyor. Bu nedenle, Seni Çok Bekledim takipçileri; şimdiden Seni Çok Bekledim yeni bölüm fragmanı, Seni Çok Bekledim canlı, Seni Çok Bekledim yeni bölümü izle; hatta Seni Çok Bekledim 10. bölüm fragmanı izle gibi araştırmalara başladı. Peki, Seni Çok Bekledim 10. bölümünde neler oluyor? 

Seni Çok Bekledim dizisi hangi gün ve saat kaçta yayınlanıyor?

Seni Çok Bekledim dizisi her cuma günü saat 20:00'de Star TV ekranlarından yayınlanmaktadır. Henüz 3. ayını dolduran dizinin geleceğine dair büyük belirsizlikler bulunuyor. Her ne kadar İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz gibi popüler isimler dizi kadrosunda yer alsa da ilk 10 bölümde istenilen hedefe bir türlü ulaşılamadı.

Seni Çok Bekledim 10. bölüm özeti

Kadir, dedesinin şüpheli ölümü üzerine araştırmalarına devam ederken öğrendiği gerçeğin ağırlığını yaşamaktadır. Ayliz’le arasında sır kalmasını istemez ama gerçekleri söylemek kolay değildir. Kadir evde yaşanan sarsıcı olayların da etkisiyle Cemal’le karşı karşıya gelir. Artık birkaç cephede birden savaşmak zorundadır. Ayliz ve Kadir, ailelerinin geleceği için planlar yaparken Ayliz aldığı bir haberin etkisiyle şok geçirir. Ayliz için bu durumu atlatmak da Kadir’le paylaşmak da kolay olmayacaktır. Kadir, Cemal’i evden uzaklaştırmak için kararlıdır. Ancak Cemal, Mihre ve Ayliz’i tarafına çekmeyi başararak Kadir’e karşı hamle yapar. Öte yandan Kadir, hiç aklına gelmeyecek bir gerçekle yüzleşmek üzeredir.

Seni Çok Bekledim 10. bölüm fragmanı

 

Bir önceki bölümde ne olmuştu?

13 Mart 1992. Eren ailesinin büyük bir depremle dağıldığı tarih. Kadir Eren, 17 yaşında öldü sanılıp diğer cesetlerin yanına konulurken açar gözlerini. Hayata dönmüştür dönmesine ama canından çok sevdiği babasını kaybetmiştir. Annesi başka bir adamla evlenmiştir.

Kadir bir daha tutunamaz hayata, hep bir şeyler eksiktir. Ta ki Ayliz’i görünceye kadar... O andan itibaren hayat onları hep bir araya getirir. Bu karşılaşmalar Kadir’i her seferinde Ayliz’e daha da yakınlaştırsa da Ayliz’i ürkütmektedir. Çünkü Ayliz bir başkasıyla evlenmek üzeredir. İki ailenin iç içe geçmiş kirli sırları bir bir ortaya çıkarken, Kadir ve Ayliz’in aşkı bu sınavdan geçebilecek mi?

Seni Çok Bekledim yeni bölüm fragmanı

 

Seni Çok Bekledim dizisinin oyuncuları

Seni Çok Bekledim oyuncu kadrosunda Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yanı sıra; Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç ve Damla Makar rol alıyor.

Seni Çok Bekledim dizisinin konusu

Hayatında hiçbir şeyin tesadüf olmadığına inanan Kadir (Özcan Deniz) ve aşka inanmayan Ayliz'in (İrem Helvacıoğlu) masal tadındaki aşkını ekrana getirecek olan 'Seni Çok Bekledim', sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla seyirciyi farklı bir serüvenin içerisine sokacak.

İrem Helvacıoğlu (Seni Çok Bekledim Ayliz) kimdir, kaç yaşında?

İrem Helvacıoğlu, 1990 yılında Almanya'da doğmuş Türk oyuncudur. 2 Şubat 1990'da Almanya'da doğan İrem Helvacıoğlu oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezinde aldı. Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde ilk kez izleyici karşısına çıktı. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları dizilerinde rol aldı. 2016'da No.: 309 dizisinde Pelin Su karakterini canlandırdı. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakterini canlandırdı.