AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Seni Çok Bekledim 11. bölüm fragmanı izle Star TV YouTube

İlk Yayınlanma : 02 Nis 2021 - 15:00 / Son Güncelleme : 02 Nis 2021 - 15:07

Seni Çok Bekledim 11. bölüm fragmanı izle. Seni Çok Bekledim yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin yeni bölümünde Ayliz, doktordan sağlık durumunun son derece kötü olduğuna dair trajedik bir haber almıştı. Diğer yandan dedesinin mezarının açılmasına müsaade etmeyen Kadir, büyük bir çıkmazın içerisindedir. Bu nedenle, Seni Çok Bekledim 11. bölüm fragmanı izle, yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı gibi aramalar yapılıyor.

Seni Çok Bekledim 11. bölüm fragmanı izle Star TV YouTube

Seni Çok Bekledim 11. bölüm fragmanı izle. Seni Çok Bekledim yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Özcan Deniz'in idaresindeki Seni Çok Bekledim dizisi her yeni bölümü ile biraz daha popüler hale geliyor. Usta isimlerin boy gösterdiği dizinin son bölümünde Ayliz karakterini canlandıran İrem Helvacıoğlu kötü bir haber almıştı. Doktordan sağlığına ilişkin kötü bir haber alan Ayliz, en başta bunun gerçek olamayacağını düşünür. Peki, Seni Çok Bekledim 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Seni Çok Bekledim 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Seni Çok Bekledim dizisinin 11. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizi yönetimi, şimdiye kadar dizinin yeni bölümlerine ait kesitleri son 3 gün kala paylaşıyordu. Örneğin, bir önceki bölüme ait olan görüntüler dizinin yeni bölümünden 3 gün önce yayınlanmıştı.

Seni Çok Bekledim yeni bölüm özeti

Kadir, dedesinin şüpheli ölümü üzerine araştırmalarına devam ederken öğrendiği gerçeğin ağırlığını yaşamaktadır. Ayliz’le arasında sır kalmasını istemez ama gerçekleri söylemek kolay değildir. Kadir evde yaşanan sarsıcı olayların da etkisiyle Cemal’le karşı karşıya gelir. Artık birkaç cephede birden savaşmak zorundadır. Ayliz ve Kadir, ailelerinin geleceği için planlar yaparken Ayliz aldığı bir haberin etkisiyle şok geçirir. Ayliz için bu durumu atlatmak da Kadir’le paylaşmak da kolay olmayacaktır. Kadir, Cemal’i evden uzaklaştırmak için kararlıdır. Ancak Cemal, Mihre ve Ayliz’i tarafına çekmeyi başararak Kadir’e karşı hamle yapar. Öte yandan Kadir, hiç aklına gelmeyecek bir gerçekle yüzleşmek üzeredir.

Seni Çok Bekledim yeni bölüm fragmanı

 

Seni Çok Bekledim fragmanı

 

Bir önceki bölümde ne olmuştu?

13 Mart 1992. Eren ailesinin büyük bir depremle dağıldığı tarih. Kadir Eren, 17 yaşında öldü sanılıp diğer cesetlerin yanına konulurken açar gözlerini. Hayata dönmüştür dönmesine ama canından çok sevdiği babasını kaybetmiştir. Annesi başka bir adamla evlenmiştir. Kadir bir daha tutunamaz hayata, hep bir şeyler eksiktir. Ta ki Ayliz’i görünceye kadar... O andan itibaren hayat onları hep bir araya getirir. Bu karşılaşmalar Kadir’i her seferinde Ayliz’e daha da yakınlaştırsa da Ayliz’i ürkütmektedir. Çünkü Ayliz bir başkasıyla evlenmek üzeredir. İki ailenin iç içe geçmiş kirli sırları bir bir ortaya çıkarken, Kadir ve Ayliz’in aşkı bu sınavdan geçebilecek mi?

Seni Çok Bekledim konusu

Hayatında hiçbir şeyin tesadüf olmadığına inanan Kadir (Özcan Deniz) ve aşka inanmayan Ayliz'in (İrem Helvacıoğlu) masal tadındaki aşkını ekrana getirecek olan 'Seni Çok Bekledim', sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla seyirciyi farklı bir serüvenin içerisine sokacak. Star'ın yeni dizisi 'Seni Çok Bekledim', dev bir prodüksiyonla çekimlerini Erzincan, İstanbul ve Katar'ın başkenti Doha'da gerçekleştirdi.

Seni Çok Bekledim oyuncuları

Seni Çok Bekledim oyuncu kadrosunda Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yanı sıra; Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç ve Damla Makar rol alıyor.