Şenol Güneş: "Neredesin evladım?"

16.07.2017 11:35 - Son Güncelleme -
Şenol Güneş: "Neredesin evladım?"

 Annesinin rahatsızlığı sebebiyle Beşiktaş kampına 14 gün rötar yapan Anderson Talisca ile bir süre konuşan tecrübeli hoca, "Seni anlıyorum ama mesleğinin de gereklilikleri var. Profesyonelsin, buna göre davranmalısın" dedi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, yeni sezon hazırlıklarına annesinin rahatsızlığı sebebiyle 14 gün rötarlı katılan Brezilyalı yıldız Anderson Talisca'yı dün "Neredesin evladım sen?" diye karşıladı.

Tecrübeli çalıştırıcı sabah antrenmanında Brezilyalı futbolcuyla bir süre konuştu.

Annesinin sağlık durumu hakkında Güneş'e bilgi veren Sambacı'nın "Annemin yanında olmam gerekiyordu" dediği öğrenilirken Güneş'in ise "Annenin yanında olmak istemeni elbette anlıyorum. Ancak diğer taraftan mesleğinin de gereklilikleri var. Sen bir profesyonelsin. Buna göre davranman lazım" karşılığını verdiği ifade edildi.

'ÇOK HEYECANLIYIM'

Öte yandan Talisca'nın hocasına "Brezilya'da salonda düzenli olarak antrenmanlar yaptım. Elbette arkadaşlarımın gerisindeyim ama en kısa sürede onların seviyesine ulaşacağım. Bunun için ekstra çalışmalar yapmaya hazırım. Kendimi iyi hissediyorum ve çok heyecanlıyım. Elimden gelenin en iyisini yapacağım ve bir an önce tam anlamıyla hazır duruma geleceğim" sözleriyle fiziksel durumu hakkında da açıklama yaptığı belirtildi.(Vatan)

Hıncal Uluç'un, Ankaragücü, Melih Gökçek, Ankaraspor ve Osmanlıspor hakkında yaptığı konuşma gündem oldu

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up