AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Şenol Güneş, şampiyon Trabzonspor'u tebrik etti

Ajansspor Editör
Özgür Koç
İlk Yayınlanma : 02 May 2022 - 13:43 / Son Güncelleme : 02 May 2022 - 13:56

Eski A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, yıllarca futbolcu ve teknik adam olarak hizmet ettiği Trabzonspor'un şampiyonluğunu tebrik etti. İşte detaylar...

Şenol Güneş, yaptığı yazılı açıklamada, bordo-mavili takımın topladığı puanlarla şampiyonluğunu garantileyerek, haklı ve büyük bir başarının sahibi olduğunu belirtti.

"Emek veren herkesi, taraftarları ve camiayı tebrik ediyorum" 

Güneş, açıklamasında "Söz konusu başarının gerçekleşmesinde emeği geçen başta sayın Başkan Ahmet Ağaoğlu olmak üzere yönetim kurulunu, takımın sevk ve idaresinden sorumlu Teknik Direktör sayın Abdullah Avcı ile heyetini, sahada alın terleriyle emek veren futbolcuları, tüm personeli, kulüp çalışanlarını, taraftarları ve camiayı tebrik ediyor, ülkemizi uluslararası arenada da en iyi şekilde temsil edeceklerine olan inancımı vurgulamak istiyorum." ifadelerine yer verdi.

Şenol Güneş tüm futbolseverlerin, Türk futbol ailesinin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutlayarak; sağlıklı, mutlu, huzurlu, fair-play ve barış ruhu çerçevesinde nice bayramları birlikte yaşamayı temenni etti.