AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Şenol Güneş'in teklifini reddeden Kenan Koçak'tan Kuntz'a 'Evet'

Ajansspor Editör
Orhan Gülek
İlk Yayınlanma : 20 Eyl 2021 - 00:15 / Son Güncelleme : 20 Eyl 2021 - 15:28

Şenol Güneş ile yolların ayrılmasının ardından A Milli Futbol Takımı'nın teknik direktörlüğüne getirilen Alman teknik adam Stefan Kuntz'un yardımcıları da belli olmaya başladı.

AJANSSPOR - HABER

Şenol Güneş'ten boşalan Türkiye A Milli Erkek Futbol Takımı'nın teknik direktörlüğüne getirilen Stefan Kuntz, bugün saat 15.00'te düzenlenecek törenle kamuoyunun önüne çıkacak. Alman teknik adamın ekibinde kimlerin yer alacağı da belli olmaya başladı.

İki de yabancı yardımcısı olacak

Kuntz'un Almanya U21 takımında birlikte çalıştığı Daniel Niedzowski ve Antoni Di Salvo'nun yanı sıra Kenan Koçak ile de çalışacağı öğrenildi. İki gün önce teklif götürülen Koçak'ın görev alacağı kesinleşti. Son olarak Hannover 96'da çalışan Koçak, Şenol Güneş'in teklifini ise kabul etmemişti. Medyada o dönem yer alan haberlere göre Koçak, ayrıldığı Honnover'in iş bulana kadar kendisine aylık 30 bin Euro ödediğini ve bu geliri kaybetmek istemediğini bildirmişti.

Kaleci antrenörü değişmedi

Öte yandan millilerin kaleci antrenörlüğünü ise Şenol Güneş'in de ekibinde yer alan Emrah Karakovan yapmaya devam edecek. Karakovan, futbolculuğunda Süper Lig'de hiç forma giymediği halde milli takımda görev almasından ötürü eleştiri konusu olmuştu