AjanssporAjansspor uygulamasını indir

''Şenol Güneş'in gitmesine izin verilmemeli''

İlk Yayınlanma : 25 May 2017 - 19:32 / Son Güncelleme : 25 May 2017 - 19:32

Beşiktaş eski yöneticilerinden Metin Keçeli, Radyospor'da İlker Koç ve Emrah Karalinç'in sorularını cevapladı.

''Şenol Güneş, 2 yıl önce istenmesi Beşiktaş'a gelmesi olumlu karşılanmıştı ve verdiği katkıları gördük. 2. yılda da yine şampiyon olmak üzereyiz, böyle bir teknik adamla çalışmanın camiaya vermiş olduğu güven çok güzel. Ben bunu Gordon Milne ile yaşamıştım, çok güzel bir duygu bu, fakat milli takım ve Trabzonspor hocayı isteyebilirler bu konuda konuşulması lazım. Ben olsam Şenol Güneş'in devam etmesi için her şeyi yapardım.

Ben ağzı çok yanmış bir insanım, 30 yıl önce şampiyonluk kaybettim, ben büyük konuşmak istemiyorum ama bir aksilik olmazsa şampiyon olacağız zaten taraftarlarımızda Gaziantep'e akıyor. Ben temkinli olmak taraftarıyım.

20 yıllık yöneticilik hayatımda, takıma hiç karışmadım, takımı Şenol Güneş bilir ve gidecek kalacak oyunculara o karar vermelidir. Rhodolfo için yanlış transfer olduğunu düşünmüştüm, Beşiktaş'ta böyle yanlış oyuncular var, bu isimler gitmeli ve yönetim bu konuda Şenol Güneş'e yardım etmeli.

Geçen sene bence Aboubakar'ın kırmızı kart görmesi nedeniyle elendi, o oynasaydı böyle olmazdı. Takıma takviyeler yapılmalı ama diğer yandan da oyuncu satışı olmalı, yönetim Şenol Güneş'in istediklerini yapmalı.

AJANSSPOR ÖZEL HABER KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ