AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Şenol Güneş'ten iki isme sert uyarılar!

İlk Yayınlanma : 01 Tem 2018 - 12:02 / Son Güncelleme : 01 Tem 2018 - 09:49

Geçen sezonu sakatlığı nedeniyle tamamen kulübede geçiren Gökhan Töre, kendi kaderini kendi çizecek. Daha yeni sezonun ilk çalışmasının hemen ardından "Kardeşim evleniyor" diyerek izinli olarak İstanbul'dan ayrılan Töre, Slovakya'da direkt kampa katılacak. Teknik direktör Şenol Güneş'in Töre'ye İstanbul'dan ayılırken, "Kafanı çabuk topla, Slovakya'ya hazır gel. Ya kalacaksın ya da seninle vedalaşacağız" restini çektiği ifade edildi.

ÇINAR'A TEPKİ

Beşiktaş'ın tecrübeli hocası Güneş, Slovakya'ya gitmeden Orkan Çınar'ı fırçaladı. Tecrübeli hocanın, "Yeteneklisin ama usta değilsin. Futbolunu zenginleştir. Seni Konya'ya 'geliş' diye gönderdik, 'geriye düşmüş' döndün" dediği öğrenildi.

LENS SAĞ BEKE

Şenol Güneş'in, "Quaresma ve Babel kalacakta, onu elden çıkartabiliriz" dediği Lens'i, defansın sağında oynatmayı planlıyor. Rizespor'un talip olduğu ve yıllık kazancının yarısını teklif ettiği Hollandalı için son karar Slovakya'da verilecek.

ATİBA ÇIKMAZI

Teknik direktör Şenol Güneş'in Atiba Hutchinson'la ilgili ilk üşüncesi, Kanadalı'dan ileride yardımcı antrenör olarak yararlanmak. Yönetim ise takımı gençleştirmeleri gerektiğini ve Atiba'nın kadroda gereksiz şişkinlik yaratacağına inanıyor. (Fotomaç)