AjanssporAjansspor uygulamasını indir

25 Ocak 2022 | Gerçeğin Peşinde canlı izle - STAR TV canlı yayın

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 25 Oca 2022 - 00:56 / Son Güncelleme : 25 Oca 2022 - 00:59

STAR TV'de ekranlara gelen Gerçeğin Peşinde programı merak konusu olmaya devam ediyor. Gerçeğin Peşinde canlı izle, tekrar izle, bipsiz izle gibi aramalar sürüyor. İşte detaylar...

AJANSSPOR PLUS

STAR TV programı Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde merak konusu olmaya ve izleyicileri ekrana çekmeye devam ediyor. Yaşanan olayların çözülmesiyle birlikte heyecanla sonuçlarını bekleyen vatandaşlar Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde programını izlemek için araştırmalar yapıyorlar. Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde canlı izle ve tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

15 Haziran 1965'te Ankara'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladı. Çukurova İdari Bilimler Fakültesi’nde okurken TRT’nin açmış olduğu sınavı kazanarak spikerlik hayatına başladı. 1982 yılında TRT Trabzon ve Van radyolarında çalıştı. 1986 yılında Ankara Radyosu ve Ankara televizyonlarında görev yaptı. 1997 yılında Kanal D’de başlayan özel televizyon deneyimini 2,5 yılın ardından Kanal 6 ve atv’de sürdürdü. Daha sonra TGRT'ye geçti. Sabah Haberleri, Kadının Sesi ve Sizin Sesiniz isimli kadın programlarını hazırlayıp sundu. 2005 yılında Show TV'de Bizbize programını hazırlayıp sundu. 2009 yılında Star TV'de Suç ve Ceza programını hazırlayıp sundu. 2012 yılında atv'de Yeniden Başlayalım programını hazırlayıp sundu. 2013'te FOX'ta Yeni Bir Umut programını hazırlayıp sunmuştur. 29 Mayıs 2017 tarihinden beri TV8 ekranlarında Gerçeğin Peşinde isimli programı sunmuştur. Fakat 28 Haziran 2019 tarihinde TV8 ekranlarındaki son Gerçeğin Peşinde programını sunmuştur ve program yeni sezonda Star TV'ye geçmiştir. Sunucusu da İnci Ertuğrul olmuştur. Fakat 2020-2021 sezonundan itibaren tekrar Star TV'deki Gerçeğin Peşinde programını sunmaktadır.

Yaşanmış hikayeleri konu alan Gerçeğin Peşinde, faili meçhul dosyaların karanlık yüzünü aydınlatıyor. Olayların arkasındaki sır perdesi aralanıyor, bilinmeyenler gün yüzüne çıkıyor. Kayıpların bulunduğu, ayrı kalanların kavuştuğu ve cinayetlerin ardındaki sır perdelerinin de açığa çıktığı Gerçeğin Peşinde, izleyenleri derinden etkilemeye devam ediyor. Serap Paköz’ün sunduğu programda; uzman görüşleriyle Adli Tıp Uzmanı Taner Güven ve Avukat Hasan Kocabey de katkı sağlıyor.