Sercan Yıldırım Survivor'dan ayrılıyor mu? Acun Ilıcalı...

2020 Survivor diskalifiye olanlar, Sercan ayrılmak mı istiyor, Nisa neler söyledi, Ünlüler neler söyledi, Sercan neden beni yazın dedi, Sercan ayrılma kararı mı aldı, Sercan, Nisa'dan dolayı mı ayrılıyor, sakatlandı diye mi, neden ayrılacak, ne zaman konsey olacak, konsey sonuçları, en çok kimin adı çıktı, Sercan'ın ismi mi yazılıyor, Ünlüler kimi yazdı, Sercan sakat mı, Sercan'ın sakatlığı nedir, açıklandı mı, TV8 canlı izle, acunn.com izle, sms sıralaması, elenen ilk isim, eleme adayı kim oldu
25 Nisan 2020 22:53- Son Güncelleme - 25 Nisan 2020 22:54
Google news abonelik

Survivor'un bu sene en önemli yarışmacılarından biri olan Sercan Yıldırım, Nisa aşkı ile gündeme gelmişti. Sercan geçtiğimiz bölümlerde sakatlanarak oyunlara çıkmamaya başladı.

Sercan sakatlandıktan bir süre sonra oyun oynamak istedi. Oyuna çıkan oyuncu oyun yarısında tekrardan sakatlandı. Moral olarak çöken eski futbolcu, sakatlığı ile başa çıkmadığı gördü.

urvivor'da nefes kesen dokunulmazlık oyununun galibi gönüllüler oldu. Gönüllüler, oyunu 7-0'a getirdi ancak skor 8-9'a kadar geldi. Final oyununda Nisa, Elif'i mağlup etti ve eleme konseyine gidecek takım Ünlüler olmuş oldu.

Sercan Yıldırım, sakatlığı nedeniyle oyuna devam edemedi. Acun Ilıcalı, Sercan Yıldırım'ın rahatsızlık sebebinin spazm olabileceğini belirtti ve doktor kontrolünde olduğunu söyledi. Sercan Yıldırım ise oyun alanına döndüğünde arkadaşlarına 'Konseyde beni yazın' dedi.

Ünlüler ise bu duruma şaşkınlık içerisinde cevap vermedi. Sercan Yıldırım ayrılma talebi Acun Ilıcalı tarafından değerlendirilecek.