Beşiktaş Haberleri | Serdal Adalı, TFF Başkanı için açtı ağzını yumdu gözünü!

17.11.2023 - 22:26 | Son Güncellenme: 17.11.2023 - 22:47

Beşiktaş'ta başkan adaylarından Serdal Adalı, Beşiktaş - Lugano maçında TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin protestolara sinirlenerek parmak sallamasıyla ilgili çarpıcı açıklamada bulundu.

Beşiktaş Haberleri | Serdal Adalı, TFF Başkanı için açtı ağzını yumdu gözünü!

AJANSSPOR - HABER

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı ve Beşiktaş arasında bir süredir devam eden soğukluk, siyah beyazlılarda yapılacak seçim sonrasında da süreceği öngörülüyor. Beşiktaş başkan adaylarından Serdal Adalı, Beşiktaş - Lugano maçında TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin protestolara sinirlenerek parmak sallamasıyla ilgili sert açıklamalarda bulundu.

Serdal Adalı'dan Mehmet Büyükekşi'ye çok sert tepki

TRT Spor canlı yayınında açıklamalarda bulunan Serdal Adalı, Beşiktaş - Lugano maçında TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin tribünleri göstererek parmak sallamasına ve devre arasında stadı terk etmesini sert sözlerle eleştirdi.

"Ben seçilirsem, TFF Başkanı özür dilemedikçe o stada giremez"

Serdal Adalı, ''İkincisi camiayı bir arada tutmak, birleştirmek... Biz ne zaman birleşsek o zaman şampiyon oluyoruz. Kendi ayağımıza basmaktan dışarıyı unutuyor. TFF Başkanı gelecek benim evimde parmak sallayacak. Benim en çok sinirimi bozan şey bu. Bunu bu hale nasıl getirdiler. Ben seçilirsem, TFF Başkanı özür dilemedikçe o stada giremez.'' dedi.

İlgini Çekebilir
Beşiktaş'ta başkan adayı Hasan Arat, projelerini açıkladı!
Habere Git

"Camianın çok acele toparlanması lazım"

Beşiktaş'ta diğer aday Hasan Arat hakkında da konuşan Serdal Adalı, "Hasan Arat'ı çok iyi tanırım. Birbirimize çok uzak değiliz. Herkesin kendine ait bir yönetim şekli var. Birleşme konusu Hasan Bey'den de geldi. Gel futbolun başına geç, neyi istersen öyle yap. Sonra sana bırakayım dedi. Güzel sözleri duyduktan sonra bu matruşka sözünü yakıştıramadım. Camianın çok acele toparlanması lazım. Derlenip torbalanırsak, sorunları çözeriz." dedi.

Beşiktaş'ta seçim ne zaman?

Beşiktaş'ta Olağanüstü Seçimli Genel Kurul 26 Kasım tarihinde gerçekleşecek. Belirtilen tarihte kongrede çoğunluk sağlanamazsa 3 Aralık tarihinde çoğunluğa bakılmaksızın seçim yapılacak.

İki aday var!

Hasan Arat'ın ardından son olarak başkan adaylığını açıklayan Serdal Adalı ile birlikte seçimde yarışacak iki aday bulunuyor.

bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler