Serdal Adalı’nın listesindeki Mahir Kaplan kimdir?

İsa Kethüda
20.11.2023 - 22:39 | Son Güncellenme: 20.11.2023 - 22:56

Beşiktaş Başkan Adayı Serdal Adalı, Ege Beşiktaşlı İş İnsanları Derneği Başkanı Mahir Kaplan’ın yönetim kurulunda yer alacağını açıkladı. İşte detaylar.

Serdal Adalı’nın listesindeki Mahir Kaplan kimdir?

Trendyol Süper Lig ekibi Beşiktaş'ta 3 Aralık tarihinde gerçekleşecek olağanüstü seçimli genel kurulda başkanlığa aday olan Serdal Adalı'nın yönetim kurulu listesi şekilleniyor. 

Mahir Kaplan listede

Adalı, daha önce açıkladığı 2. Başkan Metin Keçeli ve Sportif Direktör Mehmet Özdilek’ten sonra Yönetim Kurulu üyesi olarak; Ege Beşiktaşlı İş İnsanları Derneği Başkanı Mahir Kaplan’ın listesinde olacağını açıkladı.

Mahir Kaplan kimdir?

14.09.1975 Diyarbakır doğumlu olan İnşaat Mühendisi Mahir Kaplan, evli ve 2 çocuk babasıdır. İstanbul Vefa Lisesini bitirdikten sonra Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden 1998 yılında bitirme tezini “Tarihi Yapıların Güçlendirilmesi” üstüne yaparak mezun olmuştur. 

Eşiyle birlikte 2007 yakında UMART mimarlığı kurdu. Birçok eski eserin restorasyonunda görev alan Mahir Kaplan faaliyetlerine hem ulusal hem de uluslararası alanda devam etmektedir.

bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler