Sergen Yalçın: "Hakem arkadaşlardan hiç memnun değiliz"

İsa Kethüda
17.02.2024 - 16:55 | Son Güncellenme: 17.02.2024 - 16:58

Bitexen Antalyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, İstanbulspor karşılaşması sonrası hakemlerin verdikleri kararlar ile ilgili açıklama yaptı. Detaylar.

Sergen Yalçın: "Hakem arkadaşlardan hiç memnun değiliz"

Bitexen Antalyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Trendyol Süper Lig'in 26. haftasında 2-2 berabere kaldıkları İstanbulspor maçında 2-0 üstünken sahadan beraberlikle ayrılmanın üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi.

Yalçın, Corendon Airlines Park Antalya Stadı'nda yapılan maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

"Kağıt üzerinde üç puan yazdığımız bir maçtı"

Kesinlikle kazanmaları gereken bir müsabakaya çıktıklarını ifade eden Yalçın, "Kağıt üzerinde üç puan yazdığımız bir maçtı. Ancak tabii maçlar sahada oynanıyor, kağıt üzerinde olmuyor. Oyunun ilk yarısında çok iyi bir oyun. 2-0 önde olduğumuz bir müsabaka ve çok pozisyon kaçırdığımız bir maç. Oyun ikinci yarısı da tam tersi. 2-0'dan 2-2'ye gelmek bizim adımıza üzücüydü." diye konuştu.

İlgini Çekebilir
Antalyaspor yönetimi isyan etti: "Hakem doğradı!"
Habere Git

"Hiç memnun değiliz"

Yalçın, maçtaki hakem yönetimini de eleştirerek, "Maalesef hakem arkadaşlarımızın bir yönetimi çok sağlıklı değil. Hiç memnun değiliz. Geçen hafta da aynısını yaşadık Samsun'da. Bu hafta da aynısını yaşadık. Ülke futbolunun sorunu belki ama biz de kendi üzerimize düşen payımızı hakem arkadaşlardan bu hafta aldık." değerlendirmesinde bulundu.

"Tecrübesiz hakemler maalesef ligin dengesini çok bozuyorlar"

İstanbulspor cephesinden hakem yönetimiyle ilgili şikayet gelmesine anlam veremediğini dile getiren Yalçın, "Onlar adına gayet güzel maç yönetti bence. Onun çok şikayet edilecek bir şey olduğunu düşünmüyorum. Son dakikadaki tacı bize verse zaten maç bitiyor. Biz üç puanı kurtaracağız buradan. Ama dediğim gibi bu tecrübesiz hakemler maalesef ligin dengesini çok bozuyorlar. Oyunları çok bozuyorlar. İnanılmaz kötü bir maç yönetti." açıklamasını yaptı.

Senin için hazırladığımız haberler