AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Sergen Yalçın: "Onu ancak Süpermen görür!"

İlk Yayınlanma : 08 May 2021 - 23:05 / Son Güncelleme : 09 May 2021 - 00:02

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, 3-1 kaybettikleri Galatasaray maçı sonrası konuştu. Yalçın, hakem Cüneyt Çakır ve ekibine yüklendi.

Sergen Yalçın: "Onu ancak Süpermen görür!"

AJANSSPOR-HABER 

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, 3-1 kaybettikleri Galatasaray derbisinin ardından yayıncı kuruluşa açıklamalar yaptı. Yalçın, derbi maçlarda bu tip sonuçların ortaya çıkabileceğini ifade ederken, hakemlere yüklendi. 

"Bu maçla kafamızı kurcalayamayız"

Sergen Yalçın maçla ilgili değerlendirmesinde, "Oyun istediğimiz gibi olmadı. Basit pas hataları, oyun olarak çok bir şey ortaya koyamadık. İyi bir gece olmadı. Futbolda bu tip sonuçlar olabilir. Her maçı kazanacağız diye kural yok. Sezonun bitmesine kısa zaman kaldı. Bu maçla kafamızı kurcalayamayız. Salı gününe konsantre olmalıyız. Hatalarımıza bakıp, değerlendirme yapacağız" ifadelerini kullandı. 

Sergen Yalçın'dan hakemlere: "Onu ancak Süpermen görür"

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, hakem kararları sebebiyle de eleştiri yaptı. Yalçın, "Hakemin kararı komedi. Kenardaki hakemin o topun çıkıp çıkmadığını görme ihtimali yok. Hakeme de söyledik, 'öyle gördüm' diyor. Süperman falan herhalde. Onu ancak Süperman görür. Cüneyt hoca ve yardımcısını tebrik ediyorum, süper maç yönetti. Hakeme bağlamak istemiyoruz ama konuşulması gereken çok konu var. Sezon bitince her şeyi konuşacağız" dedi.

"Nkoudou salı günü dönebilir"

Öte yandan Sergen Yalçın, sakat futbolcuların durumuyla ilgili olarak, "Nkoudou salı gününe dönebilir, diğerlerinin döneceğini sanmıyorum" açıklamasında bulundu.