• Diğerleri

Sergen Yalçın'ın yeni adresi! Başkan canlı yayında açıkladı!

5 Haziran 2019 13:19- Son Güncelleme - 5 Haziran 2019 16:19
Google news abonelik

Gazişehir Gaziantep Başkanı Adil Sani Konukoğlu'ndan son dakika Sergen Yalçın açıklaması geldi.

Gazişehir Gaziantep, Sergen Yalçın ile anlaştı mı? İşte detaylar...

Gazişehir Gaziantep FK, takımı Süper Lig'e çıkaran teknik direktör Mehmet Altıparmak ile devam etmeme kararı aldı. Gaziantep ekibinde ise gündeme Sergen Yalçın ismi geldi. Başkan Konukoğlu canlı yayında detayları açıkladı!

'Hedefimiz ilk 12'

Radyospor'da Salim Manav'ın canlı yayın konuğu olan Gazişehir Gaziantep Başkanı Adil Sani Konukoğlu şu ifadeleri kullandı:

"Süper Lig'de hedefimiz inşallah ilk 12'nin içinde bulunmak bunun için de gerekli planlamalarımızı yapıyoruz. Bizim için en önemli planlama altyapılarımız, altyapıdan çıkacak olan futbolcularımızla birlikte bizim hedefimiz Süper Lig'den bir daha hiçbir şekilde başka bir lige geçmeden burada tutunabilmek ve burada başarılara imza atmaktır. İnşallah bunu da önümüzdeki dönemlerde gerçekleştiririz"

'Gaziantep halkımız Gazişehir'i benimsemiş durumda'

'Gaziantep halkımız Gazişehir'i benimsemiş durumda'

"Şu an Gaziantep halkımız Gazişehir'i benimsemiş durumda ve Gazişehir'e de sahip çıkıyor ondan dolayı da kendilerine teşekkür ediyorum. Şimdilik alınmış bir kararımız yok yönetim olarak bayramdan sonra oturup bunu değerlendireceğiz"

'Sergen Yalçın'ın menajeriyle görüştük'

'Sergen Yalçın'ın menajeriyle görüştük'

"İlk olarak Mehmet Altıparmak'la görüşeceğiz. Sergen Yalçın'ın menajerliyle bir görüşmemiz oldu. Yalnızca Sergen Yalçın değil birçok arkadaşımızla görüşmelerimiz oldu. İnşallah bayramdan sonra oturup değerlendirip teknik direktör konusunda bir karar vereceğiz"

"Yönetimde arkadaşlarımızın bir kısmı devam etmek istiyor, bir kısmı da işi olduğundan dolayı farklı düşünüyor, bunların hepsini önümüzdeki hafta içerisinde karara bağlayacağız"

Moussa Sow, Gazişehir'den ayrılacak mı?

Moussa Sow, Gazişehir'den ayrılacak mı?

Gazişehir Gaziantep Başkanı Adil Sani Konukoğlu, Moussa Sow hakkında da dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Konukoğlu'nun sözleri şöyle:

"Öncelikle hocamızı belirlemeden bu konulara girmek doğru olmaz. Öncelikle hocamızı belirleyelim, sonra da kadro anlayışına bakalım ona göre hareket ederiz. Sow'un durumuna hocamızla birlikte karar vereceğiz. Şu anda Mirza Cihan, Galatasaray'ın oyuncusu teknik direktörümüzün arzusu olursa tekrar Mirza'yı kadromuza dahil edebiliriz"

Resmi açıklama yapıldı

Alanyaspor, Teknik Direktör Sergen Yalçın ile sözleşme konusunda anlaşma sağlanamadığını açıkladı. Antalya temsilcisinde yeni teknik direktör olarak Erol Bulut’un ismi geçiyor.

Aytemiz Alanyaspor’da Sergen Yalçın bilmecesi çözüldü. Takımın başında devam edip etmeyeceği merak konusu olan Teknik Direktör Sergen Yalçın ile anlaşma sağlanamadığı duyuruldu.

Konuyla ilgili kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Yönetim kurulumuz ile sözleşmesi sona eren teknik direktörümüz Sergen Yalçın arasında yapılan görüşmelerde yeni bir anlaşma sağlanmamıştır. Sergen Yalçın hocamız ve ekibine, kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı çok teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz"

Sergen Yalçın geride bıraktığımız sezonun 13. haftasında Alanyaspor’un başına geçmiş ve ligi 44 puanla 9. sırada tamamlamıştı. 
 

Sergen Yalçın’la yolları ayıran Alanyaspor’un Erol Bulut’la görüştüğü de iddia edildi.

Emre Özcan : "Arsenal'in ilk 11'i nasıl olmalı"