Sergio Gomez'den Real Madrid yorumu!

4 Kasım 2019 19:53- Son Güncelleme - 4 Kasım 2019 17:12
Google news abonelik

AS Gazetesi Real Madrid Muhabiri Sergio Gomez, temsilcimiz Galatasaray’ın İspanyol rakibi ile oynayacağı maç öncesinde son gelişmeleri Radyospor’da paylaştı. Bale, Real Madrid’de neden oynamıyor? Galatasaray maçında kimler olmayacak? Zidane ayrılıyor mu? Gomez, dikkat çeken ifadeler kullandı.

Radyospor’da Spor Kazanı programında Özgür Sancar’ın canlı yayında sorularını yanıtlayan Sergio Gomez’in değerlendirmeleri şu şekilde:

Sergio Gomez: "Real Madrid, Galatasaray maçı öncesi çok iyi görünmüyor"

Barcelona kazandı, Real Madrid ise Betis maçında puan kaybetti. Real Madrid çok iyi görünmüyor. Bale bu maçta kadroda olmayacak. James’in de olmasını beklemiyorum. Real Madrid’de temel problem bence gol problemi. Gareth Bale’in olmaması takımı ofansif anlamda etkiliyor. Real Madrid’in Galatasaray maçı öncesi çok iyi görünmediğini söyleyebilirim.

Sergio Gomez: "Real Madrid her şeye rağmen favori"

Sergio Gomez: "Real Madrid her şeye rağmen favori"

Kolay olmayacak. Üretkenlik açısından Real Madrid sorunlar yaşıyor. Şampiyonlar Ligi’nde Real Madrid başarılı. Şampiyonlar Ligi çok özel bir arena. Real Madrid’in bu maçı kazanacağını düşünüyorum. Fakat; kolay maç olmayacak. Real Madrid’in Şampiyonlar Ligi’nde kazanma geleneği var. Kolay olmayacak ama Real Madrid’in favori olduğunu düşünüyorum.

Sergio Gomez'den Bale yorumu: "Zidane devam ederse Ocak'ta ayrılacak"

Sergio Gomez'den Bale yorumu: "Zidane devam ederse Ocak'ta ayrılacak"

Bale şu anda teorik olarak sakat görünüyor. Takımdan ayrı çalışıyor. Galatasaray maçında olmayacak. Zidane ile iyi ilişkilere sahip değil. İşin aslı konusunda ne Zidane ne de Real Madrid’den kimse açıklama yapmıyor. Zidane devam edecekse Bale takımdan ayrılacak. Zidane gitmezse durumu tekrar değerlendirilebilir. Bale ile Zidane arasındaki iyi ilişkiler yok. Zidane bu konuda sorulan sorulara yanıt vermiyor. Kesin olarak Galatasaray maçında olmayacak diyebiliriz.

Zidane'ın Galatasaray planı nedir? Nasıl bir 11 bekliyor?

Son antrenmana baktıktan Real Madrid’in Galatasaray ile oynayacağı maçta nasıl bir 11 çıkarabileceğini daha net konuşabiliriz. Kalede Courtois’nın olmasını bekliyoruz. Varane ve Ramos’un yeri savunmada garanti. Solda Marcelo oynar. Orta sahadaki Modric-Casemiro-Kross bence değişmez. Hazard ve Benzema’nın yerleri de garanti. Rodrigo da oynar. Genç ve yetenekli bir oyuncu. Ama onun yerine Vinicius’un da sahada yer alma ihtimali var. Bunu hatırlatalım. Hazard ve Benzema’ya kimin eşlik edeceğini son antrenmandan önce göreceğiz.