• Diğerleri

Setenay Cankat'ın işine son verildi!

22 Şubat 2020 01:43- Son Güncelleme - 21 Şubat 2020 22:52

A Spor’da yayınlanan Spor Ajansı programında moderatör olarak görev yapan Setenay Cankat, geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe yorumcusu Göktuğhan Argın ile tartışmış ve Argın stüdyoyu terk etmişti. 

Cankat, resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "7 Şubat 2020 tarihli yayın sonrası açıkça 'ayağımı denk almam' konusunda tehdit edildim. Bu durumu direkt olarak kurumdaki yetkili kişilerle paylaştım ve bir kadın olarak bu tehdit karşısında kendimi kötü hissettiğimi, gereğinin yapılmasını yetkililerden istedim. Fakat gereği yapılmadı. Sağlık sorunlarım sebebiyle raporlu olmama rağmen şahsıma bugün gönderilen ihtarnameyle A Spor tarafından iş akdimin feshedildiğini de siz değerli kamuoyuna bildirmek isterim" dedi.

Açıklamaların tamamını okumak için:

Neler yaşanmıştı daha önce?

Neler yaşanmıştı daha önce?

Göktuğhan Argın'ın da işine son verildi...

Göktuğhan Argın'ın da işine son verildi...

Bilindiği üzere, Göktuğhan Argın, Ali Koç’un basın toplantısında sorduğu soru gerekçe gösterilerek tazminatsız olarak işten çıkarılmıştı.

Oyuncu Kemal Uçar'la ayrılan spiker Setenay Cankat, yeni aşka yelken açtı

Oyuncu Kemal Uçar'la ayrılan spiker Setenay Cankat, yeni aşka yelken açtı

Yakışıklı oyuncu Kemal Uçar ile yollarını ayıran spiker Setenay Cankat, yeni sevgilisiyle Beşiktaş'ın maçını izlemeye gitti. Çift, statta poz vererek sosyal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi.

A Spor'da spikerlik yapan Setenay Cankat, uzun süredir birlikte olduğu oyuncu Kemal Uçar'la yollarını ayırdı. Çiftin ayrıldıkları ise sosyal medya hesaplarından fotoğraflarını silince ortaya çıktı. Özel hayatıyla gündeme gelen Cankat, dün Beşiktaş'ın maçına giderek yeni aşkıyla poz verdi.

YENİ SEVGİLİSİYLE MAÇA GİTTİ

Kemal Uçar'la yollarını ayıran ünlü spiker, yeni bir aşka yelken açtı. Urak Kaspar ile aşk yaşamaya başlayan Setenay Cankat, dün sevgilisiyle Vodafone Stadı'nda Beşiktaş-Denizlispor maçını izledi. Cankat, yeni sevgilisiyle çektirdiği samimi pozunu da Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

SETENAY CANKAT KİMDİR?

SETENAY CANKAT KİMDİR?

İzmir'de dünyaya gelen Setenay Cankat 31 Mayıs 1988 tarihi doğumludur. Anne tarafından Selanik göçmeni olan Setenay Cankat baba tarafından da Çerkez'dir. İsmi de Çerkez kökeninden gelmektedir. İlk ve orta öğretimini İzmir'de tamamlayan Setenay Cankat sonrasında ailesi ile birlikte İstanbul'a yerleşmiştir. İstanbul'a geldikten sonra Göztepe İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesi ve Beykent Üniversitesi sinema televizyon bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Bu sırada Vahide Altan Gördüm Akademi ve 35 Buçuk Sanat Evi'nde sahte sanatları ve oyunculuğu eğitimi almıştır.

Üniversite eğitimini üstün başarı belgesi ile tamamlayan Setenay Cankat ilk olarak ATV Haber'de stajyer olarak görev almıştır. Daha sonra ise ATV'nin A Haber bölümünde 2011 yılı itibariyle muhabir olarak çalışmaya başlamıştır. Son görev yaptığı yer ise A Spor ekranında Akşam Sporu programıdır. Ünlü spiker ayrıca 2017 senesinde 6. Dijital Dünyanın Enleri Ödül Töreni'nde yılın en iyi spor spikeri olarak ödüle layık görülmüştür.

Atlanta Hawks 86 - 108 Brooklyn Nets