AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Sevmek Zamanı dizisi 2. bölüm fragmanı izle - Yeni Bölüm tanıtımı

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 22 Haz 2022 - 18:26 / Son Güncelleme : 22 Haz 2022 - 18:35

ATV'nin dizisi Sevmek Zamanı hakkında meraklar artmaya devam ediliyor. Sevmek Zamanı dizisi 2. bölüm fragmanı izle, yeni bölüm tanıtımı izle ve tüm detaylar haberimizde...

AJANSSPOR HABER

ATV de yayınlanan Sevmek Zamanı dizisi yeni bölümü sona erdikten tanıtımı da merak edilmeye başlandı. Sevmek Zamanı dizisi 2. bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde yer alırken konusu ve oyuncu kadrosu dahil tüm detaylar merak ediliyor. İşte tüm detaylar...

Sevmek Zamanı dizisi konusu nedir?

Firuze, çağdaş bir Külkedisi'dir. Hem okuyan hem çalışan, akıllı ve azimli bir genç kadındır. Zor bir çocukluğun ardından kardeşleri ve onları evlat edinmiş Muhsin Baba ile sakin bir yaşam sürmektedir. Ta ki Kağan'la tanışana kadar. Bir kumaş mendile işli adının baş harfi gibi gelen naif bir aşk hikayesi, onunla birlikte bütün sevdiklerini içine alan bir kasırgaya dönüşür.

Onu seven ve kollayan ailesinin erkekleriyle çevrili ve korunaklı dünyasından, Kağan'ın karanlık evrenine doğru sürüklenmeye başlar.

Sevmek Zamanı oyuncu kadrosunda kimler var?

İlhan Şen

Deniz Işın

Serenay Aktaş

Toprak Can Adıgüzel

Beran Soysal

Muttalip Müjdeci

Çağdaş Onur Öztürk

Nimet İyigün

Onur Gözeten Ömer

Derya Pınar Ak

Ozan Yiğit

Zeynep Oymak

Sevmek Zamanı dizisi son bölümde neler oldu?

Azimli ve başarılı üniversite öğrencisi Firuze'nin hayatı, vapurda gizemli bir adamla tanışınca birdenbire değişir. Firuze kendini dolu dizgin bir aşk hikayesinin kahramanı olarak bulurken, ailesinin geçmişi yıllar sonra yeniden karşısına dikilir. Yaşadığı saf ve tutkulu aşk, onu üzen gerçeklerden kaçabildiği tek sığınağı olmuşken, Firuze aşık olduğu adamın büyük sırrından habersizdir. Bu sır gün ışığına çıktığında artık kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacak, Firuze’nin sınavı asıl bundan sonra başlayacaktır.

Seversin dizisi oyuncuları kimler?

Seversin dizisi oyuncu kadrosunda; Nergis Kumbasar, Zeynep Kankonde, Ozan Dağgez, Ergül Miray Şahin, İlkin Tüfekçi, Ceren Topçu, Hazal Benli, Atakan Yılmaz, Yiğit Dikmen, Elif Çapkın, Nihayet Şahin, Halil İbrahim Kurum, Yağmur Gurur ve Ceren Taşçı gibi ünlü isimler yer alıyor.