AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Seyit Özkan'dan flaş karar! Artık maçlara gidecek!

İlk Yayınlanma : 30 Haz 2017 - 18:20 / Son Güncelleme : 30 Haz 2017 - 18:20

AJANSSPOR ÖZEL- Altınordu Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Radyospor’da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav’a konuştu.

Başkan Özkan’ın röportajlarından satır başları şu şekilde:

'Üreten bir kulüp olmak adına önemli işler yapıyoruz'

"Bu sene neredeyse tüm kadromuz oluşmuş halde. Sadece 4-5 oyuncumuz kaldı. Bunlardan bazıları Uğur Aslan Kuru, Serkan Göksu ve Erdoğan Yeşilyurt. Kalan tüm oyuncularımız kendi öz kaynağımızdan ve yaş ortalamaları 20.6. Daha önce yabancı futbolcu oynatmayan ilk kulüptük, şimdi de yaş ortalamamızla Avrupa’da bile dereceye girebiliriz. Bu çok onurlu bir şey ancak tüm oyuncularımızın 6.5 yıldır bu armaya hizmet ettiğini de belirtelim. Bu da istikrar demek. Biz üreten bir kulüp olmak adına önemli işler yapıyoruz. Gençlerimizin her dalda önünü açmak ve destek olmak bizlerin görevi. Türkiye’nin insana yatırım yapma zamanı geldi"

‘Her ay bir A Takım maçına gideceğim’

"Aldığım karardan dolayı A Takım maçlarımıza gitmiyordum. Bu karar en az ilk 11'de 7 tane altyapımızdan oyuncunun olmasıydı. Bu sezon maçlarımıza gideceğim ancak unutulmamalı ki, benim esas görevim altyapı organizasyonu. Altyapıdaki çocuklarımızın maçları oluyor onların gelişimini de görmem lazım. Bunlarla ilgili yurt dışı seyahatlerimiz oluyor, eğitimlerimiz oluyor. Bu organizasyonların başında bulunmam lazım. Her ay bir A Takım maçına gideceğim, planlamam bu şekilde"

YASAL UYARI: BU HABER AJANSSPOR.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ.