"Sezonun namusu derbiyle kurtarılmaz"

18.04.2017 09:17 - Son Güncelleme -
"Sezonun namusu derbiyle kurtarılmaz"

AJANSSPOR -  Açıldığı ilk günden itibaren sporseverlerin vazgeçilmez adresi olan S Sport’ta yayınlanan Sabah Sporu Extra programında, gündemdeki gelişmeler değerlendirildi.

Moderatörlüğünü Selçuk Aytekin’in yaptığı programda Radyospor Genel Yayın Yönetmeni Barış Ertül, spor gündemine ilişkin çarpıcı analizlerde bulundu.

Barış Ertül’ün S Sport’ta yaptığı açıklamalar şu şekilde :

“Obradovic’i eleştirirken duracaksın…”

Zeljko Obradovic, Yunan basınına tansiyonu düşürecek açıklamalar yapmış. Obradovic; Fenerbahçe'de de, Pana'daki o başarıları istiyor. Obradovic; takımı 25 sayı farkla öndeyken bile yapılan bir hataya kızan, rakibi küçümsemeyen bir antrenör. Obradovic'i eleştirirken bile bir duracaksın; bu adam ne diyor, ne düşünüyor acaba diye...

“Aziz Yıldırım, kaç defa Obradovic’e taktik vermiş?”

Obradovic, gönül almak için "kalbim sizinle" demiştir. Yoksa Pana maçında yarım top için yine kıpkırmızı olacak. Aziz Yıldırım; kaç defa Fenerbahçe'nin soyunma odasına girmiş, Obradovic'e taktik vermiş? Sıfır, sıfır, sıfır.

Beşiktaş-Lyon maçına dair…

"Pişkin Aulas" demişler. Lyon başkanına gerçekten başka bir sıfat bulunamaz. Aulas 30 yıldır başkan... Güç zehirlenmesiyle herkes her şeyi yapabilir. Lyon taraftarı adam gibi gelecekse gelsin. Biz misafir nasıl ağırlanır gösterelim. Lyon'un pişkinliği; Türk taraftarlara 20 bin bileti satıp parayı alırken iyiydi, sonra faturayı Beşiktaş'a kes.

“Derbi kazanarak sezonun namusu kurtarılmaz”

Fenerbahçe'de herkes idmanda. Galatasaray'ı yenip bütün bir sezonun namusunu kurtaracaksınız. Öyle olmuyor bu işler. Bugün derbi; adı Galatasaray-Fenerbahçe maçı olduğu için değerli. Yoksa oynadıkları futbolun ne değeri var?

Igor Tudor’un gönderilmesi gündemde…

Galatasaray teknik direktöri Igor Tudor için Fenerbahçe ile oynayacakları derbi maç son şansı diyorlar. Igor Tudor, takımda kalıp kendi kadrosunu kurmayı hak etmiyor mu?

Şampiyonlar Ligi yorumları…

Leicester City'nin Atletico Madrid karşısında işi çok zor. Bu şartlar altında Leicester City ve Bayern Münih'in tur atlaması büyük sürpriz olur.

YASAL UYARI : BU HABER AJANSSPOR.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Real Madrid forması giyen Dani Carvajal'dan, Beşiktaşlı Pepe'ye...

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up