Sinan Engin: ''Galatasaray 1 haftada mı ötelenen kulüp haline geldi?''

10 Kasım 2018 16:37- Son Güncelleme - 10 Kasım 2018 23:50
Google news abonelik

Eski futbolcu ve spor yorumcusu Sinan Engin, Spor Toto Süper Lig'in 12. haftasında oynanan Kayserispor-Galatasaray mücadelesini Beyaz Futbol programında değerlendirdi.

Sinan Engin'in açıklamalarından satır başları şu şekilde: 

'Galatasaray 1 haftada mı ötelenen kulüp haline geldi?'

Fatih Terim, Fırat Aydınus’un yanına gidip neler dediğini raporda söylemişlerdir. Hakem rapor etmiştir, onun karşılığında da Disiplin Kurulu’ndaki hukukçular bu cezaları verirler. Bu zaman kadar Yusuf Namoğlu Galatasaray’ı koruyor diye Twitter’da hashtag’ler açıldı. Galatasaray 1 haftada mı ötelenen kulüp haline geldi?

Geçen hafta Galatasaray, Fenerbahçe maçını kazanmış olsaydı bu olayların yaşanması söz konusu olmazdı. Fatih Terim kenarda dururdu ve Fenerbahçeli futbolcuların sırtına vurarak uğurlardı. Şenol Güneş de bunu yapıyor. Bazı isimler mağlubiyetleri hazmetmeli.

Bu olaylarda en masum isim Galatasaray taraftarı. Bir taraftar sahaya atlamadı. Galatasaray taraftarı bu olaylarda mağdur oldu. Teknik direktörünü, futbolcularını saha içerisinde göremeyecek.

'Fatih Terim Türk futbolunda ağabey pozisyonunda'

Fatih Terim Türk futbolunda ağabey pozisyonunda. En çok şampiyonluk alan hoca...Türk futbolunu sağduyuya davet etmek zorunda. Bu nedenle daha dikkatli olmak durumunda. Fatih Terim taraftarı da çok çabuk etkileyebilir.

Ne savaş baltası? Bu bir futbol maçı. Savaşa mı gidiyoruz? Yabancılar parayı kazanıp gidiyor, biz gençlerimizi birbirine mi kırdıralım? Mustafa Cengiz’in dedikleri sakat açıklamalar.