Sinan Engin: Maalesef Münih'e yazık oldu

11 Aralık 2017 21:30- Son Güncelleme - 11 Aralık 2017 21:30
Google news abonelik

Ünlü yorumcu Sinan Engin, Derin Futbol programında önemli açıklamalarda bulundu. 

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi Son 16 turundaki rakibi Bayern Münih'i değerlendiren Engin, "Maalesef Bayern Münih'e yazık oldu' dedi. 

Sinan Engin'in sözlerinden Ajansspor'un derledikleri:

 Maalesef Bayern Münih'e yazık oldu.

"Ağzı olan konuşuyor. Bayern Münih'ten beni kınamışlar. Liverpool'un acısı vardı. İstanbul'da affetmedik. O dönem sakatlarımız vardı. Bugünkü Beşiktaş, o dönemki Beşiktaş değil. Beşiktaş gününde olsun yeter. Beşiktaşlılar takımınıza güvenin. Önemli olan o gün Beşiktaş'ın form durumu. Vodafone Park'ta her şey farklı olacak. Maalesef Bayern Münih'e yazık oldu. Beşiktaş'ın defansı eskisi gibi değil. Pepe faktörü çok önemli. "

Beşiktaş neden eleyemesin Bayern Münih'i?

"David Alaba'yı sevdim bu adama maçta fazla bağırmayın. Beşiktaş neden eleyemesin Bayern Münih'i. Pepe, Quaresma, Babel, Cenk Tosun, Megredo gibi yıldız oyuncular var Beşiktaş'ta. Neden eleyemesin? Bu kadar abartmayın. Beşiktaş'ın çok iyi kadrosu var. Fazla büyütmeyin. "

 

Beşiktaş'a güveniyorum

"Bayern Münih'in gücünü biliyoruz. Ama futbolda enteresan günler olur. Beşiktaş maksimuma yakın oynarsa farklı olabilir. Futbol sürprizlere açıktır. Ben Beşiktaş'a güveniyorum. Boş takım değil. "