Sinan Engin: 'Şenol Güneş, hem Milli Takımı hem de Beşiktaş'ı çalıştırsın'

28 Nisan 2019 23:40- Son Güncelleme - 29 Nisan 2019 02:40
Google news abonelik

Spor yorumcusu Sinan Engin, Süper Lig'in 30. haftasında Beşiktaş'ın Ankaragücü'nü 4-1 mağlup ettiği maçı değerlendirdi. Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında konuşan Engin,  BaşakşehirGalatasaray ve Fenerbahçe'ye dair açıklamalar da yaptı. 

Engin'in açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

Sayın Fikret Orman’a sesleniyorum. Şenol Güneş’i bırakmayın. Hem Milli Takımı hem de Beşiktaş’ı çalıştırsın. Taraftarlar da bunu ister. Şenol Güneş'in dürüstlüğünden ve futbol bilgisinden şüphemiz yok. Şenol Güneş, hak edene hak ettiği değeri verir. Ülkemizdeki fanatizm bitti. Dün akşam Volkan Demirel o sözleri söylemese belki de Trabzonspor-Fenerbahçe maçını iki takım seyircisi izleyebilecek. 

Umut Güner, Burak Yılmaz'ın transferi için 2 yıl uğraştı. Trabzonspor'da uzun zamandır oynamayan Burak Yılmaz, Beşiktaş'ta işini çok iyi yapıyor. Burak Yılmaz, Beşiktaş'ta alkışları hak ediyor. Burak Yılmaz'ın içinden Cristiano Ronaldo çıktı. Burak Yılmaz, Türkiye'nin Ronaldo'sudur.  

Burak Yılmaz'ın pozisyonu sarı kart değil. Trabzonspor modeliyle Türkiye'ye örnek oldu. Belki de gelecek yıl şampiyon olacaklar. Volkan Demirel'i 18 yıldır tanıyorum, kendisini çok severim fakat dünkü konuşma Volkan'a yakışmamıştır.