Sinan Engin: ''Taraftarın Mustafa Cengiz'e özür borcu var''

2 Şubat 2019 19:50- Son Güncelleme - 2 Şubat 2019 22:50
Google news abonelik

Ünlü yorumcu Sinan Engin, Alanyaspor - Galatasaray maçının ardından değerlendirmelerde bulundu.

Engin, Alanyaspor - Galatasaray karşılaşmasının tartışılan pozisyonları hakkında konuştu. 

Beyaz TV'de açıklamalarda bulunan Sinan Engin'in sözlerinden Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

Beşiktaş'ın başkanı olsam Şenol Güneş gittikten sonra takımına başına getireceğim isim Sergen Yalçın'dır. Ama 1 sene, 2 sene sonra...

 

Fatih Terim'e bir eleştirim var. Sinan Gümüş haftalardır iyi oynuyor ve gol atıyor. Kostas Mitroglou iç saha santrfordur. Deplasmanda keşke Mitroglou ile başlanmasaydı. Galatasaray'ın yeni transferi Diagne'nin şu anda 20 golü var. Diagne sezon sonuna kadar 40 gol atar.

Diagne, bu ligi 40 gol ile tamamlar. Diagne’nin 4-5 gol attığı maçlar da izleyeceğiz. Mario Gomez’i geldiği zaman doğru tahmin etmiştik. Galatasaray kendi sahasında çok galibiyet alır. Deplasmanlarda ise her takım gibi sıkıntı yaşayabilir.

Taraftar yönetime süre verdi, tehdit etti. Koca Abdürrahim Albayrak’a neler yaptınız...Mustafa Cengiz ve yönetimine bir özür ve çok büyük teşekkür borcunuz var.
Galatasaray şampiyonluğu en önemli adayları. Bu düşüncem 33. haftaya kadar devam eder. Galatasaray, Başakşehir’i yendiği an şampiyon olur. 3 puanlı sistemde çok şey değişir.

Galatasaray şampiyonluğu en önemli adayları. Bu düşüncem 33. haftaya kadar devam eder. Galatasaray, Başakşehir’i yendiği an şampiyon olur. 3 puanlı sistemde çok şey değişir.

Beşiktaş şampiyonluk yarışının içerisindedir. Gönlüm Trabzonspor, Konyaspor ve Malatyaspor’un da olmasını ister. İlk 6 takımın şampiyonluk iddiası vardır. Sezon sonuna kadar bu tablonun birbirine yakın gitmesini isterim. Trabzonspor transfer yapabilse, şampiyonlukta üçüncü adayım olurdu.

Galatasaray Şampiyonlar Ligi’ne gidemezse mali krize girer. UEFA kriterleri demokrasinin kılıcı gibi başında oluyor. Galatasaray şampiyon olmak için her türlü mücadele edecek. Ben yönetimi tebrik ediyorum, müthiş transferler yaptılar.