Sinan Engin: "Valbuena, Fenerbahçe'de yürüye yürüye oynar"

21 Ocak 2018 00:18- Son Güncelleme - 21 Ocak 2018 00:18
Google news abonelik

Sinan Engin, Galatasaray seçimini değerlendiriyor.

Engin'in açıklamalarından Ajansspor.com'un derledikleri şu şekilde:

 

"Dursun Özbek'in UltrAslan ile arası hiç iyi olmadı. O grupla işin iyi değilse işin kötü. Galatasaray'da çok ağır bir ultrAslan durumu var. Bu çok net belli. Fatih hocayı getirmesiyle, Riekerink'i getirmesiyl. Artık bu yeni başkana destek olunmalı. En azından sizin istediğinizi yaptı. Artık destek zamanı."

"Dursun Özbek hatalarını düzeltemedi. E ne oldu? Bugün gittin. Yeni başkan geldi. Am sen eğer kongre kararı almasaydın, Fatih Terim'i getireyim de 5-6 yöneticiyi de yollayımda. E hata yaptın. Abdürrahim Albayrak gibi adamı alacaksın, Burak Elmas gibi adamları alacaksın. Tecrübeli burada çalışmış Galatasaraylılar."

"Dursun Özbek'in listesine baktık çok güçsüz bir liste. Hep ben konuşacağım olmaz. Eğer Galatasaray önümüzdeki sezon şampiyon olmasa şüpheli. Liste yapacaksın, liste çok önemli. Burak Elmas ve Adürrahim'in twitlerine bakıyorum. Liste önemli. Ben üzüldüm. Yeni bir beyefendi geldi. Hayırlı olsun."

"Beşiktaş mutlak bir forvet transferi yapacak. Arda'nın da Beşiktaş'a gelmesini istemiyordum. Çünk Beşiktaş'ın ona ihtiyacı yok. Babel falan var. Fenerbahçe ve Galatasaray'ın üst düzey transfer yapacağını düşünmüyorum, çünkü çok zor.  "

"Valbuena Fenerbahçe'de yürüye yürüye oynar. Atıf oynuyor abi. Yollamaya çalıştığın oyuncu oynuyor. Ben antrenmanları bilmem. İşte bak Şenol Güneş yönetiyor. Aykut Kocaman maçtan sonra bize ne söyledi ben ona bakarım. Ben sonuca göre konuşmam. Fenerbahçe bana ışık vermedi. Fernandao canlanmış, ideal forvet olmuş. Soldado'dan önce gelir. Atıf'ı çözemiyorum. Giuliano futbolcunun kralı. Fenerbahçe'nin en önemli yeri santarfor. Oraya bir transfer yapamadılar. "

"Robin van Persie Fenerbahçe'nin kaç senesini yedi Onun yüzünden kulüp transfer yapamadı. 80 trilyon para yedi. 10 tane maç oynamış. Ben biliyorum Fenerbahçe yönetiminin ondan neler çektiğini."

"Aykut Kocaman 2 senein üzerine geldi ve bir takım kurdu. Taraftar oynattığı oyundan memnun değil. Aykut bugün maçı 3-1 falan alsaydı kimse ni protesto etmezdi. Taraftarlarda maçtan sonra protesto etse daha iyi olurdu. Fenerbahçe bu kadro ile gidecek, görüntü bu. "

"Fenerbahçe takımının iyi gitmesini istiyorsanız takımınıza destek olun. Seçim malzemesi yapmayın. Bu protesto ilerini bırakmak lazım. Şu an Aykut Kocaman çırpınıyor. Bu taraftar bize nasıl eşlik edecek. Maç içinde "Ali Koç başkan Fenerbahçe başkan" protestosu yapmak Fenerbahçe'ye kazandırmaz. "