Sinan Engin'den flaş yorum! "VAR, Beşiktaş'ın yediği golde..."

Spor yorumcusu Sinan Engin, Beyaz Tv'de yayınlanan Beyaz Futbol programına gündemi değerlendirdi.
29 Ekim 2018 23:49- Son Güncelleme - 30 Ekim 2018 02:49
Google news abonelik

Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programının yorumcularından Sinan Engin, gündemi değerlendirdi. Sinan Engin'in açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

Pektemek demek gol demek. Maçın anlamı bu. Maçı farklı yorumlamak lazım. Rizespor 9 kişi kaldı. VAR yokken Allah’a emanet maçlar yönetilmiş. VAR’ı doğru kullanırsan adaletli yönetim de gelir. bu VAR yokken neler olmuş futbolda...İyiki VAR çıkmış.

Hakemler duruma göre düdük çalıyorlar. Beni en çok rahatsız eden bu. Beşiktaş galipken VAR’a bile gitmiyor.

Vagner Love’un pozisyonunda bir darbe var. Orhan Ovacıklı’nın da müdahalesi var. Atılmasına üzüldüm. Bugün VAR, Beşiktaş’ın yediği golde eksik uygulanmıştır.

Beşiktaş iyi değil, kötü oynuyor. Babel ve Pepe olursa daha farklı. Vagner Love, Beşiktaş'ın santraforu değildir. Sağlam bir Mustafa Pektemek benim tercihimdir. Futbolcu sahada etkileniyor. Futbolcu riskli pas atmaktan korkarlar. Çünkü taraftardan protesto gelir. Ben bugün Beşiktaş'ı iyi görmedim.

Comolli maçların başlamasına 3 gün kala yollamış hiçbir sebepsiz David diye bir İspanyolu getirmişler. Bütün altyapıdaki hocaları. Bu kadar basit mi ya? Bir İspanyol geliyor hemen değiştiriyorsnuz... Şu an Fenerbahçe'de T.C vatandaşı altyapıda hoca yok. Kim var abi? Şenol Çorlu'ya verin abi.

Şu anki Fenerbahçe'nin durumunu Fenerbahçe'yi en iyi tanıyan Türk teknik direktörler. En azından o altyapıdaki Türk hocalar buradaki atmosferi çok iyi biliyorlar, bu kadroyu nasıl oynatması gerektiklerini iyi biliyorlar. O yüzden yerli antrenör diyorum. Sezon başı olsa ısrar etmem. O zaman tanıma fırsatı olur ondan dolayı yerlide olmam. Şu an yabancı gelse kim yardımcı olacak ona. Fenerbahçe'nin nöyle bir zamana tahammülü yok. Onun için şu isim bu isim değil. Bazen de taraftara, yani asıl sahibe kulak vermek lazım. Şunu söylğyorum sadece: Aklın yolu bir, yerli malı yurdun malı. Kulüplerin menfaatları için bazı şeyleri değiştireilirisiniz. Alın istemiştiniz getirttik deyin